Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Královéhradecký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Královéhradecký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením ČR, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte si k nám také zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost histo - a cytochemická

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. K dispozici máme i poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek v domě č.p. 650, ulice Labská Louka v Hradci Králové - Sdružení nájemníků a vlastníků bytových družstev

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lodní modeláři Náchod

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Manové Přemysla Otakara

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Spolehněte se na naše cenné rady. Ochotně přijímáme nové členy. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atlas poker club Trutnov o.s.

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Rychnov nad Kněžnou

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Soldateska Červený Kostelec, občanské sdružení

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademický sportovní klub Gambrinus

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sparta Úpice

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku