Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Královéhradecký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Královéhradecký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

J.S.T.E. D.R.E.D.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Semechnice

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Na naši serióznost se spolehněte. Jsme zaběhnutý hokejový svaz s mnohaletou tradicí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podzvičinsko

Naše sdružení spojuje lidi. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TŠ BONIFÁC

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Navštivte naše zájmové tábory. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modelářský klub SMČR Česílko

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0338 Podbřezí

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Máme seriozní přístup. Vše řešíme ochotně. Nabízíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Kajman Dobruška

Podporujeme sdružení lidí. Prioritou našeho spolku je serioznost. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení sportovních svazů a tělovýchovných jednot ČSTV Náchod

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Naši členové jsou samí seriozní lidé. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku