Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Královéhradecký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Královéhradecký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Daneta

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Organizujeme společná příjemná setkání. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Mladých

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lezecký kroužek Prachov

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Spolehněte se na naše seriózní chování. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie šipkových organizací České republiky

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Jsme seriozní organizací. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Umožníme vám pravidelná setkávání. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Přátel Vína v Jaroměři

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Jednou z našich předností je ochota. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, základní organizace Úpice č. 1 - Chovatelské spolky a sdružení

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0137 Třebechovice pod Orebem

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Prorubky

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Máme seriozní přístup. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme servis včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Zemspol České Meziříčí a.s.

Naše společnost je občanským sdružením lidí. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový Klub Nový Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Naše organizace je velice seriózní. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Nabízíme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku