Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Kraj Vysočina)

Svazy, spolky a sdružení Kraj Vysočina

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Aeroklub Havlíčkův Brod

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Specializujeme se na oblast poradenství. Na naši serióznost se spolehněte. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pokerworld.cz, v.o.s.

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. S každým jednáme seriozně. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Nabízíme možnost poradenství. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Dobrý den s.r.o.

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub České republiky, územní pobočka Brno

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Organizujeme společná setkávání. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme Vás i na náš tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0333 Štěpánov nad Svratkou

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOLO BEZ HRANIC, o.s. - cyklistické výlety

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Seriózní jednání je pro nás zásadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod o.s.

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Členové našeho spolku se aktivně věnují gymnastice. Organizujeme sportovní činnost. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Sdružujeme všechny se zájmem o házenou. Každý, kdo miluje tenis, si oblíbí činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Štoky

Zabýváme se sdružením lidí. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecká společnost "STÁJ MED"

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Zaměřujeme se na společná setkávání. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Deska Třebíč

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Dále se také zabýváme poradenstvím. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku