Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Kraj Vysočina)

Svazy, spolky a sdružení Kraj Vysočina

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Technické sporty Břeclav

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Vše řešíme s ochotou. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Zabýváme se sportovní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ETTA CLUB - klub sběratelů pivních suvenýrů a historie pivovarnictví

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naši členové se hojně věnují pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Belingerová

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Ochotně organizujeme různá setkání členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Třebíč

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Jsme seriozní organizací. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Tatran

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Prvořadá je pro nás serioznost. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Poradenství Vám také rádi poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajské sdružení ČSTV Vysočina

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. SK Rouchovany

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Jsme velice seriózní organizací. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ SOKOL LIPNICE N.S.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Důležité pro nás je seriozní jednání. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČAKS - oblast Vysočina

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Empo Jemnice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku