Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Kraj Vysočina)

Svazy, spolky a sdružení Kraj Vysočina

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Georgii Agricola

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Muzejní spolek v Třešti

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. S každým jednáme seriozně. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub dlouhosrstých ohařů

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Přijďte na některá naše setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0302 Velké Meziříčí

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Velká Losenice

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Naše instituce nabízí také poradenství. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Hrotovice

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Přistupujeme k vám ochotně. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Nabízíme vám různé poradenské služby. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Habry

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Zajišťujeme také různá setkávání. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecký klub Dvůr Dvořák Žirovnice

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Naše organizace je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Stařeč

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Měřín

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Na našich táborech jsou děti pod dozorem zkušeného personálu. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku