Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Kraj Vysočina)

Svazy, spolky a sdružení Kraj Vysočina

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Družstvo lékáren

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Umožníme vám pravidelná setkávání. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektrárenské a plynárenské sdružení obcí východních Čech - sdružení

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. U nás můžete realizovat různá setkávání. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Náš spolek je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Třebíčské fotografické sdružení, o.s.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Slibujeme Vám seriózní jednání. Využijte naší nabídky poradenství. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0294 Jihlava

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Věci řešíme s ochotou. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Žďár nad Sázavou

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. Pokud máte rádi gymnastiku, přidejte se k nám. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Každý tenisový nadšenec ocení naši práci. Náš spolek je určen pro všechny, kteří mají rádi judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Krucemburk

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Lipník

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Jsme odborníci i v poradenství. Přinášíme příležitost k setkávání. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ SPV Výšina Havlíčkův Brod

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavkovice

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Pracujeme poctivě a ochotně. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Červená Řečice

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Neváhejte se zúčastnit našich táborů. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Zkuste si u nás zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku