Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Karlovarský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Karlovarský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Základní organizace Českého svazu včelařů Loket

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Naši členové mají možnost společného setkávání. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soudkovitost 09

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Připravíme poradenství na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Kynšperk

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Setkávání jsou naší prioritou. Ochotně spolupracujeme. Serioznost je u nás prvořadá. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Karlovy Vary

Zabýváme se sdružením lidí. Prioritou našeho spolku je serioznost. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slavia Junior Karlovy Vary

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Ochotou rozhodně nešetříme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 20301 Kolumbus

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz ZO Ostrov

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hlavním posláním je pro nás vzdělávání dětí. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu. Naše členy obohacujeme také o vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský svět Nejdek

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Pro všechny nabízíme ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení rodičů a přátel dětí s postižením Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Připravíme poradenství na míru. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rozvojová agentura Egrensis - RRAE

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Poskytneme vám také poradenství. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku