Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Karlovarský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Karlovarský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Paintball Club Nové Sedlo

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní skupina agility Loket

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbal bez hranic Česko-německá fotbalová škola

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Cheb

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní Klub Městské Policie Karlovy Vary

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Členům spolku nabízíme poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže Tuláci Bukovany

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Jednou z našich předností je ochota. Přinášíme příležitost k setkávání. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa Klub Západ o. s.

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace Záchranný kruh

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Organizujeme společná příjemná setkání. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Jsme zde pro všechny milovníky skautu. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Čechů z banátských Karpat

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ANNA KK

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme možnost společného setkávání. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku