Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Karlovarský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Karlovarský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tyfloservis, o.p.s.

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, základní organizace Karlovy Vary

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 027 Luby

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovarské krajské sdružení ČSTV

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme také službu poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radioelektronika Cheb Radioklub OK1KWN

Pořádáme sdružení podobných lidí. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Mariánské Lázně

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub ČR, Autosport klub Karlovy Vary

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub důchodců Slaměnka Sokolov

Pořádáme sdružení podobných lidí. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Spolehněte se na naše seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu

Vítá vás naše sdružení lidí. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozhled - sdružení pro rozvoj Krásna a okolí

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Připravujeme různá zájmová setkávání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku