Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Karlovarský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Karlovarský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Modelářský klub č. 280

Zabýváme se sdružením lidí. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český volejbalový svaz

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovarská krajská asociace Sport pro všechny

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Našim radám můžete věřit. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Náš spolek se zabývá především florbalem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPORTGEN o.s.

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Naše sdružení pořádá i dětské tábory. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Karlovy Vary - Tašovice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Sokolov

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automoto klub Loket v AČR

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Za krásné Karlovarsko

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Věci řešíme ochotně. Získejte naše seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boiové a Fergunna

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Věci řešíme s ochotou. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení obcí a měst Euregio Egrensis

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku