Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihomoravský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihomoravský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český tenisový svaz vozíčkářů

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub nedoslýchavých Help

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

divadlo LÍŠEŇ

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace je velice ochotná. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení lyžařů Moravy a Slezska Alpských disciplin

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Náš spolek je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení nájemníků České republiky

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Najdete u nás i poradenství. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Midway Mini Navy Club Brno

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše rady vám v mnohém pomohou. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČESKÝ ZAHRÁDKÁŘSKÝ SVAZ, územní rada

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení AMICITIA

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Vzdělávání je připraveno pro všechny členy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rallye Rejvíz, o.s.

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub České republiky, územní pobočka Brno

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku