Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihomoravský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihomoravský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Blansko

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko A JE TO! Brno - klubovna

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Svým členům nabízíme společné setkávání. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Nabízíme možnost poradenství. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Pořádáme tábory pro lidi stejných zájmů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Svatopluk Břeclav

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zaměřujeme se na společná setkávání. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Na naší serióznosti si zakládáme. Poznejte nové přátele na našem táboře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Vojkovičáci

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Zabýváme se poradenskými službami. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko STOPADESÁTTROJKA Brno

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Na děti čeká na našich táborech přátelská atmosféra a mnoho nových zážitků. Zaměřujeme se na všechny vášnivé skauty. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko ŘEHOŘE MENDLA Brno

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přinášíme také možnost zajištění tábora. Cílem skautu je rozvíjet osobnost Vašich dětí. Zahrajete si u nás kuželky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují hokej. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Čejka Veselí nad Moravou

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Náš spolek funguje pro každého vášnivého skauta. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Vranovice

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Připravujeme i letní tábory. Každý vášnivý skaut ocení práci našeho spolku. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Ratíškovice

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Oslovte nás i za účelem poradenství. Zavítejte na náš tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Montessori Morava

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku