Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihomoravský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihomoravský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Brněnští otaku

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace je velice ochotná. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Od nás můžete čekat seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro výzkum dějin Znojma o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ochotně přijímáme nové členy. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národopisný soubor Dubina

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Staňte se součástí našeho folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Maďarů žijících v českých zemích

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bulharské kulturně osvětové sdružení

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Se seriózním chováním u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství Romů na Moravě, o.p.s.

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Prioritou našeho spolku je vzdělávání. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení SOS dětských vesniček

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Svým členům nabízíme společné setkávání. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Organizace dobrých templářů ČR

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Pořádáme společná setkávání svých členů. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. S radostí poskytujeme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Region Židlochovicko

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Ochotně organizujeme různá setkání členů. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku