Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení nájemníků České republiky

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tenisový klub Tábor

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub lodních modelářů

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., okresní organizace České Budějovice

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Nabízíme vám různé poradenské služby. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0123 Protivín

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Jsme velice seriózní organizací. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Svým členům nabízíme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slovan České Budějovice

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Naší zásadou je seriozní jednání. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Okinawan Goju Ryu Karate Do

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Iniciujeme společná setkávání. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Kardio Tábor, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Vše řešíme ochotně. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Vltava

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Jedině my vám dobře poradíme. Jsme velice ochotnou organizací. Náš spolek je velice seriózní. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku