Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor dobrovolných hasičů - Vlachovo Březí

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Aktivně se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WI-CZ, RODEO CORRAL

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení jihočeských chovatelů hospodářských zvířat

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0120 Děbolín

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Náš přístup je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský tenisový svaz

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Pořádáme společná setkávání svých členů. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKV - sportovní klub vozíčkářů Králové České Budějovice

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny, kteří mají rádi gymnastiku. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Členové našeho sdružení se věnují házené. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OUTDOOR CLUB HANACE

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše instituce nabízí také poradenství. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Důležitý pro nás je seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Nová Ves - Brloh

Pořádáme sdružení podobných lidí. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. U nás můžete realizovat různá setkávání. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sportovní klub Novosedly nad Nežárkou

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku