Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kynologický klub Třeboň č. 223

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldwest, občanské sdružení

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Věřte naší serioznosti. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jockey Club Malý Pěčín

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 03 Český Krumlov

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B&S Hawk

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský krajský fotbalový svaz

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní tělovýchovné sdružení Prachatice

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Zabýváme se poradenskými službami. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sepekov

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Vodňany

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme servis včetně poradenství. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení vytrvalostních sportů Cyklo Růžička Kaplice

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku