Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

o.s. ACTIV

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel Svobodné waldorfské školy v Písku o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub HÁ-LÁS

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme možnost společného setkávání. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Naši činnost tvoří také poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení mateřské centrum Klubíčko Benešov nad Černou

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Montserrat

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Přinášíme příležitost k setkávání. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Rozkvět zahrady jižních Čech - místní akční skupina

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Klubové vedení je seriozní. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeské folklorní sdružení

Pořádáme sdružení podobných lidí. Našim členům umožňujeme společné setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Staňte se součástí našeho folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Šermířská a divadelní společnost Rival

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Nabízíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stálý mezinárodní organizační výbor Česko-bavorsko-rakouských gastroenterologických dnů

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilco Tábor

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Najdete u nás i poradenství. Přinášíme příležitost k setkávání. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku