Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ortopedicko - protetická společnost

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Organizujeme společná setkávání. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Azimut

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Členům spolku nabízíme poradenství. Získejte naše seriózní služby. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz - místní organizace Protivín

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnutí DUHA České Budějovice

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Máme seriozní přístup. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Mirovice

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Vychováváme ty nejlepší skauty. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Březnice

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeské matky

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Vrška Nová Včelnice

Podporujeme sdružení lidí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MS Brloh

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Spoléháme se na serioznost. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMÁLKA Rodinné centrum

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku