Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rodinné centrum Rozárka

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Jsme místem pro společná setkávání. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz - Jihočeský územní svaz České Budějovice

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Nová Pec

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Zliv

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naši členové jsou pouze vášniví skauti. Užijte si turistiku s naším spolkem. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Protivín

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro všechny nabízíme ochotu. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují skaut. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Soběslav

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Nabízíme příležitosti k setkávání. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekologos, o.p.s.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota okresní myslivecký spolek České Budějovice

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Nové Hrady

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Spolehněte se na naše seriózní chování. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Zlatá Růže Jindřichův Hradec - klubovna

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Rádi Vás uvítáme na našem táboře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku