Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Nabízíme příležitosti k setkávání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zabavíme Vaše děti i na letním táboře. Jsme hráči kuželek. Vzdělávání poskytujeme všem našim členům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Švanda dudák Strakonice - klubovna

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. U nás můžete realizovat různá setkávání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Vaše koníčky můžete plně rozvinout na našich táborech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Želečským dětem o.s.

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Nabízíme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko 13 klíčů Lomnice nad Lužnicí

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. I vy můžete využít naše skvělé tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Kalich Tábor

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naše tábory jsou určeny pro všechny. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Victory sdružení dětí a maminek

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Přistupujeme k vám ochotně. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní středisko Vodňany

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení obcí Středeního Pootaví

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Přinášíme příležitost k setkávání. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slovan České Budějovice

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bullet Corral Westerners International - CZ

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Prioritou našeho spolku je serioznost. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku