Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sokolská župa Jihočeská

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Ochotný přístup vůči všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sepekov

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Zaměřujeme se na společná setkávání. Nadchneme vás naší maximální ochotou. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Radomyšl

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Radenín-Kozmice

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Sázíme rovněž na poradenství. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub JANEV Tábor

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybolov CB, spol. s r.o.

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Seriózní chování je nám vlastní. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Připravíme poradenství na míru. Členové naší organizace jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19 212 Malý Furiant

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Nabízíme možnost setkávání. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Záležitosti řešíme ochotně. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prácheňský automotoklub, spol. s r.o.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. U nás se dočkáte užitečných rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KHV Křenovice

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Prvořadá je pro nás serioznost. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Nabízíme ochotu a profesionalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Vltavan, Purkarec

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Věnujeme se také poradenské činnosti. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku