Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

AMÁLKA Rodinné centrum

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Slavonice - klubovna

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Rádi Vás uvítáme na našem táboře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Týn nad Vltavou

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Pro lidi stejných zájmů připravujeme různé tábory. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Vodňany

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují skaut. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Albatros Velešín

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zveme Vás i na náš tábor. Dbáme na rozvoj schopností malých skautů a skautek. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum s prvky Montessori

Naše sdružení spojuje lidi. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Růže

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Také poskytujeme poradenství v oboru. Setkávání jsou naší prioritou. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství obcí Čertovo Břemeno

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Náš spolek je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Blatenska

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Jsme velice seriózní organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení nájemníků České republiky

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku