Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení nájemníků České republiky

Pořádáme sdružení podobných lidí. Zabýváme se poradenskými službami. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Nabízíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Texas Hold´em Poker Club o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Přijďte si k nám také zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzitní sportovní klub Fakulta managementu Jindřichův Hradec

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Včelí farma Medkaliště

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0122 Písek 2.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Spoje České Budějovice

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českokrumlovské tělovýchovné a sportovní sdružení

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českobudějovická sportovní a tělovýchovná organizace

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Máme seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FC Vlachovo Březí

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naše rady vám v mnohém pomohou. Připravujeme různá zájmová setkávání. Nabízíme ochotu při jednání s vámi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub M-klub Dolní Dvořiště

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku