Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Nemanice

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumil Šnokhaus

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šermířská a divadelní společnost Zikmunda Wintera

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Poskytujeme poradenství i konzultace. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 05 Jindřichův Hradec

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz vodáků České republiky - RK Týn

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz tělesné výchovy, jihočeské krajské sdružení ČSTV

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Sdružujeme všechny hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení cyklistické všestrannosti

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Na naši serióznost se spolehněte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Studená I.

Pořádáme sdružení podobných lidí. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Je pro nás důležitá serioznost. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Planá nad Lužnicí

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku