Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní klub ROYAL

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Zaručíme se za ochotu svých členů. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotoklub Český Krumlov

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Prioritou našeho spolku je serioznost. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Ludvíka Svobody, o.s.

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Jsme místem pro různá setkávání. Spoléháme se na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů shetlandských pony

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 09 Týn nad Vltavou I.

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Zaměřujeme se na seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Meteor

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Mír Dívčice

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Iniciujeme společná setkávání. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy Strakonice

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Důležité pro nás je seriozní jednání. Ochotu poradit od nás můžete čekat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hůrky

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Na naši serióznost se spolehněte. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Inter Cyklo Tábor

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Iniciujeme společná setkávání. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Ochotně spolupracujeme. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku