Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Jihočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Jihočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bytové družstvo Hlinecká 714

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Naše instituce vystupuje vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BW Gaming, sportovní spolky.

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. V našem sdružení preferujeme serioznost Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český volejbalový svaz

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů plemene Angus

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Těšíme se na společné setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 012 Žár

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeská krajská asociace Sport pro všechny

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Těšíme se na společné setkávání. Serioznost je naší devizou. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Start

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Oslovte nás i za účelem poradenství. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy Tábor

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Věci řešíme ochotně. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Těšíme se na Vás na našem táboře. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ OB České Budějovice o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Horní Dvořiště

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku