Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Hlavní město Praha)

Svazy, spolky a sdružení Hlavní město Praha

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Praha

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ŠK Sokol Vyšehrad

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Ochotně organizujeme různá setkání členů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Těšíme se na společné setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚAMK - AMK neslyšících Praha

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Jsme velice ochotnou organizací. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Věnujeme se také poradenské činnosti. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Jsme zaměření na práci s neslyšícími..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek sv. Simeona

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Nabízíme Vám i poradenství. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rinceoirí, klub irských tanců o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub železničních cestovatelů

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Turistice se věnujeme opravdu naplno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IT EDUCATION

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalová asociace České republiky.

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JuniorMedia Society, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek domu Křemencova 2 č. p. 1647 Praha 1

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Nabízíme Vám i poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků bytových jednotek Za Černým mostem čp. 1521, Praha 9- Kyje

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku