Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Hlavní město Praha)

Svazy, spolky a sdružení Hlavní město Praha

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Praha

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení vodohospodářů České republiky

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Seriózní chování je pro nás zásadní. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPDTP - Spolek přátel dobrého tréninkového procesu

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Zaručíme Vám serióznost jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Archa Chantal

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Náš spolek je seriozní. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vosto5, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace paraplegiků - CZEPA

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Naše instituce nabízí také poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LEX občanské sdružení

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. V našem spolku si zakládáme na ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz kulturistiky a fitness České republiky

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Věřte naší serioznosti. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Nabízíme společná setkávání. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků domu U Zlatého Slunce

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 1145, ulice Wassermannova, Werichova, Kováříkova, Praha 5 - Kaskády Barrandov III

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavební bytové družstvo Pokrok

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku