Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Hlavní město Praha)

Svazy, spolky a sdružení Hlavní město Praha

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Praha

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Studentská unie ČVUT

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz ledního hokeje

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naše rady vám v mnohém pomohou. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apus

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Jednáme seriozně. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Liboc

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Poskytujeme servis včetně poradenství. Odpovídáme za serioznost. Jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Náš tenisový klub je Vám otevřen..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie Roska - postižených roztroušenou sklerózou v ČR

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. V našem spolku si zakládáme na ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renault club Praha AČR

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROSPECTUS, s.r.o.

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Dále se také zabýváme poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz karate o.s.

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Nabízíme možnost společného setkávání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bytové družstvo "NOVA O1"

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství pro dům Habartická 496-503. Praha 9

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku