Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Benešov)

Svazy, spolky a sdružení Benešov

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oficiální fanclub skupiny KEKS, o.s.

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Těšíme se na společné setkávání. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Ochotu pomoci máme na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chocerady

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. S každým jednáme seriozně. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Miřetice

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Vaší jistotou je naše serioznost. Specializujeme se na oblast poradenství. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Melanie Koubová - Sportovní rybolov

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Jednáme s ochotou. Serioznost je naší devizou. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Můžete se u nás setkat se zapálenými rybáři. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apfel Company

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Naše instituce nabízí také poradenství. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SITA CZ a.s.

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP ALCEDO

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Jsme místem pro společná setkávání. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jana Čechová - Benešovská umělecká agentura

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mini RC klub Benešov

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Jednáme jedině seriozně. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Zkuste si u nás zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Domašín

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytujeme také službu poradenství. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Náš spolek se vyznačuje ochotou. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku