Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Benešov)

Svazy, spolky a sdružení Benešov

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0115 Vlašim

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Nabízíme možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Bukovany

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. K dispozici máme i poradenství. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Divišov

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní centrum

Jsme občanské sdružení lidí. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nabízíme možnost společného setkávání. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Svatopluk, o.s. Benešov

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Dolní Kralovice

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Naši skauti mají respekt ke svému okolí. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Přidejte se k nám na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Úsvit Votice, 2. oddíl

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Na našich táborech dbáme na dodržování hygienických předpisů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středočeská krajská asociace Sport pro všechny

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naše organizace je velice seriózní. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jankov

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Iniciujeme společná setkávání. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Záležitosti řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Sázava

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naše organizace je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku