Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Suché stavebnictví

Spolehlivé firmy a instituce zařazené do našeho unikátního katalogu nabízí své vysoce kvalitní služby a produkty v oblasti Suché stavebnictví. Vy už si jen vyberte tu, která vás nejvíc zaujme.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tomáš Kurka

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Můžeme zajistit i pracovníky kvalifikované pro provádění izolace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Hanzalík - stavební práce

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Provádíme také práce spojené s izolací. Nabízíme také montáž. Nabízíme služby při pokládce plovoucích podlah..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Střílka-Suché stavebnictví

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sádrokarton - Schandl, s.r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naši pracovníci provádí i službu montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kabát - sádrokartony

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FILMONT, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Zabýváme se i pracemi spojenými s izolací. Zabýváme se zateplením. Nabízíme profesionální malířské práce. Nabízíme různé druhy úprav fasád..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Morávek - sádrokartonářské práce

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Hájek - zateplování, půdní vestavby, kazetové podhledy

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Franc - Suché stavebnictví

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Pro naše klienty zajišťujeme i montáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Pazderka, stavebnictví

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Pro naše zákazníky zvládneme zajistit i montáže. Jsme nápomocní při výběru a položení plovoucích podlah..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku