Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Studentské a absolventské spolky

Nevíte si rady s výběrem firmy nebo instituce z oblasti Studentské a absolventské spolky? Zkuste se podívat do našeho do naší unikátní databáze, která vám poskytne dostatek cenných informací.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub mladých Evropanů, o.s.

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavovská unie studentů fakulty elektrotechnické Vysoké školy strojní a elektrotechnické v Plzni

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UK media

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Organizujeme společná setkávání. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecně prospěšná společnost Střední průmyslové školy, Kubicových 2, Duchcov

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Nabízíme vám různé poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentský fond FF UK

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Specializujeme se na oblast poradenství. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Těšíme se na společné setkávání. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Relaks

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Věnujeme se také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentská Unie při FJFI ČVUT

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Přidejte se k nám na hraní kuželek. Pokud milujete hokej, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentská unie ŠKODA AUTO a. s. Vysoké školy

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální vysokoškolské infocentrum

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Zabýváme se poradenskými službami. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rebels Racing, o.s.

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku