Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Studentské a absolventské spolky

Nevíte si rady s výběrem firmy nebo instituce z oblasti Studentské a absolventské spolky? Zkuste se podívat do našeho do naší unikátní databáze, která vám poskytne dostatek cenných informací.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Alumni Albertov

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Věci řešíme ochotně. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Přijďte k nám na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh zlatého trojúhelníku

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Získejte naše seriózní služby. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Posluchačů Architektury

Naše sdružení spojuje lidi. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Poskytujeme poradenství i konzultace. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Členové našeho profesního sdružení jsou hlavně architekti, protože se zajímáme o architekturu. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eltec Klub Amavet- Studentský a absolventský spolek

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek absolventů a přátel ČVUT - Česká technika

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otevřené občanské sdružení Salomena- Studentský a absolventský spolek

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub mladých Evropanů, o.s.

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavovská unie studentů fakulty elektrotechnické Vysoké školy strojní a elektrotechnické v Plzni

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UK media

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Organizujeme společná setkávání. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecně prospěšná společnost Střední průmyslové školy, Kubicových 2, Duchcov

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Nabízíme vám různé poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku