Nepřehlédněte

Studentské a absolventské spolky

Nevíte si rady s výběrem firmy nebo instituce z oblasti Studentské a absolventské spolky? Zkuste se podívat do našeho do naší unikátní databáze, která vám poskytne dostatek cenných informací.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

4P International - Czech Republic

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení studentů,rodičů a přátel školy při Gymnáziu F.X.Šaldy- Studentský a absolventský spolek

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Je pro vás připraveno i poradenství. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Zveme Vás ke společným setkáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Common Law Society

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. V našem spolku se cvičí japonské bojové umění judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studentský klub Párátko

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alumni Albertov

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Věci řešíme ochotně. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Přijďte k nám na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh zlatého trojúhelníku

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Získejte naše seriózní služby. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Posluchačů Architektury

Naše sdružení spojuje lidi. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Poskytujeme poradenství i konzultace. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Členové našeho profesního sdružení jsou hlavně architekti, protože se zajímáme o architekturu. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eltec Klub Amavet- Studentský a absolventský spolek

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek absolventů a přátel ČVUT - Česká technika

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otevřené občanské sdružení Salomena- Studentský a absolventský spolek

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku