Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy (Brno-město)

Střední školy Brno-město

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodní Brno

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Zabýváme se nejen poradenstvím. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců. Naši činnost vykonáváme seriozně. Na naší střední škole máme k dětem individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů hotelnictví, cestovní ruch, kuchař, číšník, kosmetické služby a fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola Brno

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Přijďte studovat na naši střední školu. Práci našeho fotografa oceníte. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Rozšiřte si u nás své znalosti. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Naše gymnázium poskytuje dobrou průpravu pro další studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Brno, Slovanské náměstí

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Postaráme se o rozšíření vašich znalostí. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování. Využijte toho, že přímo u nás se nachází také knihovna. Neváhejte se zapsat na naše semináře. Tesaři u nás získají potřebné zkušenosti. Zajišťujeme provoz vysoké školy. Chcete-li dobré vzdělání, studujte na našem gymnáziu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené Brno

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte naši spolehlivou základní školu. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Vyberte si z nabídky naší jídelny. Přihlaste se do našeho oboru zahradník. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola umění a designu, stylu a módy a Vyšší odborná škola Brno

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Práci našeho fotografa oceníte. Naše kurzy podnikání jsou opravdu prestižní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Církevní všeobecné osmileté gymnázium pro 240 žáků. Nabídka studijních pobytů v Rakousku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola sociálních a zdravotnických služeb Vesna, o.p.s.

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou řádně vyškolení. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu. Naše střední škola učí zábavnou formou. Nabídneme Vám i pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku