Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy (Brno-město)

Střední školy Brno-město

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 
 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Nabízíme seriozní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola polytechnická, Brno

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Podporujeme rozvoj znalostí. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Vzdělání pro instalatéry vám rádi zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola, ZŠ a MŠ pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská - domov mládeže

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Dbáme na ochotu a serióznost našeho jednání. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Využijte i našeho kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotelová škola, s.r.o.

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Jsme velmi solidní vysokou školou. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konzervatoř Brno, tř. Kpt. Jaroše

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Výsadou zaměstnanců naší vzdělávací instituce je přirozená autorita, znalost oboru a kultivovaný projev. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola polygrafická Brno

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Poskytujeme 100% serioznost. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Naše střední škola je velice prestižní. Naše jídelna nabízí jídla pro děti i dospělé. Připravili jsme pro vás studijní obor knihař. Součástí naší vzdělávací instituce jsou i prostory s možností ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště a Praktická škola Brno

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Součástí našeho zázemí je i jídelna. Předáváme bohaté znalosti budoucím malířům. Poskytujeme vzdělání i v oboru tesař. Potřebné znalosti u nás získají i truhláři. Obor knihař je připraven pro vaše studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola elektrotechnická a informačních technologií Brno

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. V naší vzdělávací instituci vám garantujeme ochotu všech zaměstnanců. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Přijďte studovat na naši střední školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola pro tělesně postižené GEMINI, Brno - Internát

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Naučíme vás, jak vést vlastní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola polytechnická Brno

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem. Vzdělání pro instalatéry vám rádi zajistíme. Vyučujeme ty nejlepší malíře. Elektrikáři si od nás odnesou potřebné znalosti oboru. Budoucí truhláři u nás získají potřebné vzdělání. Poskytujeme kvalitní vzdělání i pro zedníky. Najděte si také cestu do naší bohatě vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku