Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy (Brno-město)

Střední školy Brno-město

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Neváhejte navštívit naši základní školu. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. Vzdělávejte se s námi v oboru zahradník. Přihlaste se na naše zajímavé semináře. Nabízíme vzdělávání v oblasti vedení vlastního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše

Příjemné prostředí naleznete u nás. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Prioritou našeho gymnázia je vysoká vzdělanost dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola, ZŠ a MŠ pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Se znalostmi, které u nás získáte, si zajistíte skvělé uplatnění. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme zavedené služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola pro sluchově postižené a Odborné učiliště Brno, Gellnerova

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Poradíme vám, čemu se jako dobrý zámečník vyvarovat. Naše instituce se věnuje vzdělávání elektrikářů. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se podnikatelem. Poskytujeme vzdělávání v oblasti architektury..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční konzervatoř Brno

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Nabízíme dobré vzdělání na naší střední škole. Vychutnejte si pokrmy z naší jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola chemická Brno

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Zajišťujeme provoz vysoké školy. Poskytujeme vzdělávání v oblasti služeb v ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola stavební, Brno

Naše instituce si zakládá na příjemném prostředí při vzdělávání. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Poskytujeme vzdělání i v oboru stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola grafická Brno

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Přihlaste se ke studiu na knihaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Z naší střední školy mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku