Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy (Brno-město)

Střední školy Brno-město

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bezpečnostně právní akademie Brno, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Poskytujeme odbornou znalost. Dbáme na ochotu a serióznost našeho jednání. Za serióznost ručíme. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dvouletá katolická střední škola Brno

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy Brno

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Vyučte se u nás obráběčem kovů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKO GYMNÁZIUM BRNO, o.p.s.

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Naše mateřská škola nabízí dětem příjemné prostředí plné zábavy a vzdělání. Přijďte studovat na naši střední školu. Nabízíme kvalitní služby gymnázia. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. V naší jídelně podáváme jen kvalitní pokrmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodní Brno

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Učíme každého s velkou ochotou. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická a ekonomická Brno

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Absolventi našeho oboru o podnikání mají snadné uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. V budově naší vzdělávací instituce je možné využít i poradenství od našich zaměstnanců. Naše instituce se věnuje vzdělávání elektrikářů. Staňte se díky nám zkušeným obráběčem kovů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ speciální, ZŠ speciální a Praktická škola Elpis Brno

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Z naší střední školy mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola pro tělesně postižené Gemini Brno

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. O naše studenty se ochotně staráme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Brno, Vídeňská

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Přijďte studovat na naši střední školu. Učitelé na našem gymnáziu připraví děti na vysokou školu. Naše jídelna je vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku