Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy (Brno-město)

Střední školy Brno-město

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 
 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Gymnázium INTEGRA BRNO, s.r.o.

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. K dispozici máme oplocenou zahradu i pískoviště. Cílem naší základní školy je, aby žáky bavila výuka a školu navštěvovali rádi. Naše gymnázium připraví vaše děti na život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Morava Brno, o.p.s.

Vytváříme příjemné prostředí. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie Eldo, o.p.s.

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Vyučujeme ty nejlepší malíře. Naše instituce se věnuje vzdělávání zámečníků. Vyučujeme ty nejlepší elektrikáře. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se truhlářem. Oblíbený obor řezbář je pro vás otevřen. Vystudujte náš obor a staňte se podnikatelem. Využijte nabídky našeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola automobilní Brno

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. Naším cílem je předávání znalostí. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Vzděláváme také lakýrníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bezpečnostně právní akademie Brno, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Poskytujeme odbornou znalost. Dbáme na ochotu a serióznost našeho jednání. Za serióznost ručíme. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dvouletá katolická střední škola Brno

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy Brno

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Vyučte se u nás obráběčem kovů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKO GYMNÁZIUM BRNO, o.p.s.

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Naše mateřská škola nabízí dětem příjemné prostředí plné zábavy a vzdělání. Přijďte studovat na naši střední školu. Nabízíme kvalitní služby gymnázia. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. V naší jídelně podáváme jen kvalitní pokrmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodní Brno

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Učíme každého s velkou ochotou. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická a ekonomická Brno

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Absolventi našeho oboru o podnikání mají snadné uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku