Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy (Brno-město)

Střední školy Brno-město

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední škola pro tělesně postižené GEMINI, Brno - Internát

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Naučíme vás, jak vést vlastní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola polytechnická Brno

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem. Vzdělání pro instalatéry vám rádi zajistíme. Vyučujeme ty nejlepší malíře. Elektrikáři si od nás odnesou potřebné znalosti oboru. Budoucí truhláři u nás získají potřebné vzdělání. Poskytujeme kvalitní vzdělání i pro zedníky. Najděte si také cestu do naší bohatě vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola obchodní Brno

U ná snaleznete příjemné prostředí. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola sociálních a zdravotnických služeb Vesna, o.p.s.

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Poskytujeme také příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie Eldo, o.p.s.

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ, Praktická škola a Dětský domov Brno

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola potravinářská a služeb Brno

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Na naši střední školu se můžete spolehnout. Jedním z našich studijních oborů je i aranžér. Naše instituce vás připraví na práci fotografa. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb Brno

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Vaše základní škola vede žáky ke vzájemné důvěře, toleranci a ohleduplnosti. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Vzděláváme také instalatéry. Budoucí tesaři u nás mohou nabýt potřebných znalostí. Budoucí truhláři u nás získají potřebné vzdělání. Zaručujeme vám odborné vzdělání v oboru řezbář. Poskytujeme vzdělávací kurzy pro zedníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola sociálních a zdravotnických služeb Vesna, o.p.s.

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. V rámci vzdělávání předáváme své bohaté znalosti. Obraťte se na naše poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Studujte kvalitně na naší střední škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku