Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy (Brno-město)

Střední školy Brno-město

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední škola pro knihkupce a nakladatelské pracovníky

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola, Brno

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Zaručujeme 100% znalost věci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. V naší vzdělávací instituci vám garantujeme ochotu všech zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola Evangelické akademie Brno

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá Scola Comeniana - Obchodní akademie, spol. s r.o.

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. U nás dosáhnete vzdělání s perfektní znalostí z mnoha odvětví. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EDUCAnet - Soukromé gymnázium Brno, o.p.s.

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Jsme profesionálové, kteří se vyznají. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. Učitelé na našem gymnáziu připraví děti na vysokou školu. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Brno

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál. Na našem gymnáziu Vám garantujeme výborné vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. U nás dosáhnete více znalostí. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené Brno

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o.

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naše střední škola učí zábavnou formou. Na naší umělecké škole se studentům věnujeme individuálně. Jídelna je součástí naší instituce. V naší instituci pracuje také fotograf. Záleží nám na tom, aby naši studenti měli velké znalosti z ekonomiky. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Brno

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Přijímáme přihlášky na naši střední školu. Našemu gymnáziu záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. K dispozici je vám naše jídelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku