Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy (Brno-město)

Střední školy Brno-město

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední průmyslová škola chemická Brno

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Zajišťujeme provoz vysoké školy. Poskytujeme vzdělávání v oblasti služeb v ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola stavební, Brno

Naše instituce si zakládá na příjemném prostředí při vzdělávání. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Poskytujeme vzdělání i v oboru stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola grafická Brno

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Přihlaste se ke studiu na knihaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Z naší střední školy mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klasické a španělské gymnázium Brno

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Na naši střední školu se můžete spolehnout. Naše gymnázium poskytuje dobrou průpravu pro další studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Brno - Řečkovice

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti. Důvěřujte naší serioznosti. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Kvalitní vzdělání můžete získat na našem gymnáziu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodní Brno

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Zabýváme se nejen poradenstvím. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců. Naši činnost vykonáváme seriozně. Na naší střední škole máme k dětem individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů hotelnictví, cestovní ruch, kuchař, číšník, kosmetické služby a fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola Brno

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Přijďte studovat na naši střední školu. Práci našeho fotografa oceníte. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku