Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy (Brno-město)

Střední školy Brno-město

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 
 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. U nás dosáhnete více znalostí. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené Brno

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o.

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naše střední škola učí zábavnou formou. Na naší umělecké škole se studentům věnujeme individuálně. Jídelna je součástí naší instituce. V naší instituci pracuje také fotograf. Záleží nám na tom, aby naši studenti měli velké znalosti z ekonomiky. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Brno

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Přijímáme přihlášky na naši střední školu. Našemu gymnáziu záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. K dispozici je vám naše jídelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště Rajhrad

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Neváhejte navštívit naši základní školu. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. Vzdělávejte se s námi v oboru zahradník. Přihlaste se na naše zajímavé semináře. Nabízíme vzdělávání v oblasti vedení vlastního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše

Příjemné prostředí naleznete u nás. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Prioritou našeho gymnázia je vysoká vzdělanost dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola, ZŠ a MŠ pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Se znalostmi, které u nás získáte, si zajistíte skvělé uplatnění. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme zavedené služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola pro sluchově postižené a Odborné učiliště Brno, Gellnerova

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Poradíme vám, čemu se jako dobrý zámečník vyvarovat. Naše instituce se věnuje vzdělávání elektrikářů. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se podnikatelem. Poskytujeme vzdělávání v oblasti architektury..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční konzervatoř Brno

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Nabízíme dobré vzdělání na naší střední škole. Vychutnejte si pokrmy z naší jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku