Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Střední odborné vzdělání

Kvalita, dokonalý servis i nadstandardní péče o klienta je samozřejmostí u firem a organizací, které nabízejí své služby a produkty v rámci naší databáze informací a kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb Jablunkov

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Poskytujeme odbornou znalost. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. U nás se vyučíte automechanikem. Vedeme kurzy podnikání pro začátečníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola informačních technologií a sociální péče Brno

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. Poskytneme vám 100% poradenství. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola průmyslové elektrotechniky ELTODO, s.r.o.

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Vyučujeme ty nejlepší elektrikáře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední pedagogická škola Futurum, s.r.o.

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Naši vyškolení zaměstnanci vám poskytnou kvalitní vzdělávání. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola pro knihkupce a nakladatelské pracovníky, o.p.s.

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Neváhejte využít našich bohatých znalostí. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola sociální svaté Zdislavy Praha, Ječná

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Znojmo

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Jsme seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukroma střední odborná škola ochrany osob a majetku Karviná, s.r.o.

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Využijte možnosti kvalitního studia na naší střední škole. Obědy v naší jídelně jsou připravovány z čerstvých surovin. Práci našeho fotografa oceníte. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Zajistíme vám pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola Kostka, s.r.o.

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Nabízíme zaručenou serioznost. Naši vzdělávací činnost provádíme vždy s ochotou. Děti naší základní školy podporujeme v mimoškolních aktivitách. Jsme střední škola zaměřená na přípravu dětí na život. Přijímáme přihlášky na naše gymnázium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku