Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Stavební firmy

Sháníte-li odborníka v oboru Stavební firmy, pak vám přinášíme náš přehledný seznam firem a institucí tohoto zaměření s dostatkem informací, díky kterým se snadno a jednoduše zorientujete v dané oblasti.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Antonín Pluskal

S naší firmou postavíte či zrekonstruujete váš dům snů bez problémů a v té nejvyšší kvalitě. Hlavním zaměřením naší firmy je zateplení fasád, při kterém používáme desky polystyrenové či minerální. Za všechny potřebné práce s tím spojené, ať už odborné rady nebo přesné a kvalitní postupy, ručíme. Nabízíme také pronájem rámového lešení.

Obraťte se na nás s montáží sádrokartonu nebo zajištění izolace. Obklady a dlažby zajistíme přesně tam, kde potřebujete. Štukatérské práce pro nás nejsou problém, odlijeme, zrekonstruujeme nebo opravíme.
Poskytneme vám ty nejlepší odborné služby od základů domu, svislých konstrukcí s nabídkou tvárnic či cihel, až po montáže stropů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Roman Pařez, sádrokartony

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Nabízíme i zajištění izolace. Pro naše zákazníky zvládneme zajistit i montáže. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb. Dodáváme veškeré instalace ve stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mníšecký Eden

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Roštar, rekonstrukce bytových jader

Naše firma se věnuje stavební činnosti. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Specializujeme se na kvalitní zpracování rekonstrukcí bytových jader. Zajistíme vám různé druhy instalací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F & S Invest, a.s.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TROWEL, s.r.o.

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Pro váš byt i dům zateplíme kvalitně všechny fasády.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M & P PROPERTY DEVELOPMENT s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mapro, s.r.o. - okna a revitalizace staveb

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Zajišťujeme zateplení kvalitními materiály.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REMONST Development, a.s.

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku