Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Stavební firmy

Sháníte-li odborníka v oboru Stavební firmy, pak vám přinášíme náš přehledný seznam firem a institucí tohoto zaměření s dostatkem informací, díky kterým se snadno a jednoduše zorientujete v dané oblasti.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum staveb-dřevostavby(wooden buildings) a domy na klíč

Specializujeme se na stavební činnost. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Také zprostředkováváme výrobu. Zabýváme se zednickými pracemi všeho druhu. Jsme specialisté na vyhotovení projektové dokumentace. Zaručíme bezproblémovou správu vašich nemovitostí. Poskytujeme veškeré služby při výstavbě dřevostaveb. Zajišťujeme kvalitní profesionální pokládku dlažby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EVEN s.r.o. stavební společnost

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Poskytujeme činnosti v oboru stavebnictví a rovněž se zabýváme zemními pracemi. Máme bohaté zkušenosti s realizací inženýrských sítí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Pospíšil-stavitelství

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Kvapil - Rodinné domy na klíč

Zabýváme se prováděním různých staveb. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INTERMONT NERATOVICE, výrobní družstvo

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Mimo jiné zajišťujeme výrobu. Zabýváme se zednickými pracemi všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Šimek- Rodinné domy na klíč

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

METIO s.r.o.

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Zvládneme zajistit i kvalifikované tesaře. Specializujeme se také na montáže. Provádíme veškeré práce při realizaci dřevostaveb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zbyšek Zahrádka - výstavba montovaných RD

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AZ-MAN, s.r.o.

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Laštůvka

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Mezi naše služby patří práce v oblasti instalací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku