Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Stavební firmy

Sháníte-li odborníka v oboru Stavební firmy, pak vám přinášíme náš přehledný seznam firem a institucí tohoto zaměření s dostatkem informací, díky kterým se snadno a jednoduše zorientujete v dané oblasti.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Antonín Pluskal

S naší firmou postavíte či zrekonstruujete váš dům snů bez problémů a v té nejvyšší kvalitě. Hlavním zaměřením naší firmy je zateplení fasád, při kterém používáme desky polystyrenové či minerální. Za všechny potřebné práce s tím spojené, ať už odborné rady nebo přesné a kvalitní postupy, ručíme. Nabízíme také pronájem rámového lešení.

Obraťte se na nás s montáží sádrokartonu nebo zajištění izolace. Obklady a dlažby zajistíme přesně tam, kde potřebujete. Štukatérské práce pro nás nejsou problém, odlijeme, zrekonstruujeme nebo opravíme.
Poskytneme vám ty nejlepší odborné služby od základů domu, svislých konstrukcí s nabídkou tvárnic či cihel, až po montáže stropů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Roman Pařez, sádrokartony

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Nabízíme i zajištění izolace. Pro naše zákazníky zvládneme zajistit i montáže. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb. Dodáváme veškeré instalace ve stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BAUEN, s.r.o.

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše firma zajišťuje výstavbu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše stavební firma provádí rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOKO real, s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Oleríny - MP Consulting

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše firma zajišťuje výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bedřich Přáda

Naším zaměřením je stavební činnost. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BB invest, spol. s r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petřík-stavby

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Zajistíme pro vás vypracování projektové dokumentace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anenský dvůr, s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku