Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Stavební firmy

Sháníte-li odborníka v oboru Stavební firmy, pak vám přinášíme náš přehledný seznam firem a institucí tohoto zaměření s dostatkem informací, díky kterým se snadno a jednoduše zorientujete v dané oblasti.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Antonín Pluskal

S naší firmou postavíte či zrekonstruujete váš dům snů bez problémů a v té nejvyšší kvalitě. Hlavním zaměřením naší firmy je zateplení fasád, při kterém používáme desky polystyrenové či minerální. Za všechny potřebné práce s tím spojené, ať už odborné rady nebo přesné a kvalitní postupy, ručíme. Nabízíme také pronájem rámového lešení.

Obraťte se na nás s montáží sádrokartonu nebo zajištění izolace. Obklady a dlažby zajistíme přesně tam, kde potřebujete. Štukatérské práce pro nás nejsou problém, odlijeme, zrekonstruujeme nebo opravíme.
Poskytneme vám ty nejlepší odborné služby od základů domu, svislých konstrukcí s nabídkou tvárnic či cihel, až po montáže stropů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Roman Pařez, sádrokartony

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Nabízíme i zajištění izolace. Pro naše zákazníky zvládneme zajistit i montáže. Naší specializací je také kompletní příprava a provedení dřevostaveb. Dodáváme veškeré instalace ve stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beston, spol. s r.o.

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VEEM, s.r.o.

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Zemní práce zajišťujeme ve spolupráci s odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radovan Němec

Využijte naši firmu na stavební činnost. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Pro naše klienty provádíme i montáže. Zabýváme se stavebnictvím a také nabízíme zateplení. Můžete si u nás objednat řemeslníky na obkladačské práce. Nabízíme služby zateplování fasád. Specializujeme se na pokládku veškeré dostupné dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lexus House, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavební firma Činčala

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Ve stavebnictví se zabýváme zateplením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Daněk

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naši pracovníci provádí i službu montáže. Poskytujeme činnosti v oboru stavebnictví a rovněž se zabýváme zednickými pracemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalibor Matušek, stavební práce

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku