Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Stavebnictví > Stavební firmy (Pardubický kraj)

Stavební firmy Pardubický kraj

Sháníte-li odborníka v oboru Stavební firmy, pak vám přinášíme náš přehledný seznam firem a institucí tohoto zaměření s dostatkem informací, díky kterým se snadno a jednoduše zorientujete v dané oblasti.

 

Stavební firmy v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PRECIS - Martin Pavelka

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Zabýváme se i pracemi spojenými s izolací. Naši pracovníci provádí i službu montáže. Naši odborníci vám poskytnou kompletní řešení inženýrských sítí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ISRAMCO CZ, s.r.o.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Tlustý - Dopravní a inženýrské stavby

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Dohnal-stavby

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plynostav - regulace plynu, a.s.

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šela Stavel, s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naši specialisté vám zpracují projektovou dokumentaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SaM silnice a mosty Litomyšl, a.s.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše firma zajišťuje výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stabyt - bytové družstvo

Naše firma je specialistou na provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Také zprostředkováváme výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BERTURA a.s.

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše firma nabízí provedení oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KHP Slovany, s.r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku