Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Stavebnictví > Stavební firmy (Kraj Vysočina)

Stavební firmy Kraj Vysočina

Sháníte-li odborníka v oboru Stavební firmy, pak vám přinášíme náš přehledný seznam firem a institucí tohoto zaměření s dostatkem informací, díky kterým se snadno a jednoduše zorientujete v dané oblasti.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

VESTAP, spol. s r.o.

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Zprostředkováváme také službu výroby. Specializujeme se na projektovou dokumentaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihomoravská akciová, a.s.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BBF elektro CZ, s.r.o.

Jsme společnost, která zprostředkuje stavební činnost. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Také se specializujeme na výrobu. Naši pracovníci provádí i službu montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REKOSTAV - P, spol. s r.o.

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Mimo jiné zajišťujeme i službu montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bytový dům Za školou, s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Také zprostředkováváme výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Rybenský, Dřevostavby

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vít Oberreiter, DiS.

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. I tesařské práce spadají do kompetence našich řemeslníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Baloun - výroba mobilních domů a dřevostaveb

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Také zprostředkováváme výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KS stavební, s.r.o.

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hokan.ci

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Poskytujeme činnosti v oboru stavebnictví a rovněž se zabýváme zateplením. Jsme firma se specializací na zemní práce. Zrealizujeme pro vás inženýrské sítě. V oblasti průmyslových staveb jsme zkušení odborníci. Máme spoustu zkušeností s projektovou dokumentací. Zařídíme pro vás vypracování znaleckého posudku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku