Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Sociální a pracovní organizace > Státní správa sociálního zabezpečení

Státní správa sociálního zabezpečení

Sháníte-li opravdu spolehlivé odborníky na oblast Státní správa sociálního zabezpečení, kteří odvedou svou práci v nadstandardní kvalitě? Ty nejlepší a nejschopnější naleznete v naší databázi.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OSSZ Brno - venkov

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Kroměříž

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Obraťte se na naši organizaci s vyřizováním žádostí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Příbram

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. S vyřizováním žádostí se obraťte nás. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSSZ Brno - ÚP II

Naše organizace Vám je k dispozici v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká správa sociálního zabezpečení

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Jihlava

U nás vám pomůžeme s ochranou sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Kutná Hora

Využijte naši pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Rokycany

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Olomouc

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní správa sociálního zabezpečení

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku