Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Státní organizace a úřady

Státní organizace a úřady

Nemusíte rozumět všemu, katalog firem vám doporučí ty nejlepší, kteří umí to ostatní. Naše databáze firem zabývající se oblastí Státní organizace a úřady je zde připravena právě pro vás.

 

Tipy: Stíhání osob, Správní řízení, Městská policie, Veřejný pořádek, Kriminální policie, Ochrana zvířat

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Úřad práce Jeseník - volná pracovní místa

Volná pracovní místa na úřadu práce v Jeseníku, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu Jeseník - práce v České Vsi, Zlatých Horách a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav archeologické památkové péče Brno, veřejná výzkumná instituce

Náš státní úřad je ochotný vám se vším pomoci. Na našem úřadě můžete kdykoli oslovit naše ochotné zaměstnance. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Při vyřizování stížností dodržujeme platné směrnice. Naše služby poradenství jsou dostupné každému. Pro občany provádíme vyřizování žádostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doc. MVDr. František Jelínek, CSc.

Jsme součástí státního úřadu. Zaměřujeme se na poradenství. Svoje požadavky nám můžete prezentovat během otevírací doby, kterou stanovují úřední hodiny. Snažíme se o co nejefektivnější vyřizování vašich žádostí. Zabýváme se širokým okruhem služeb včetně vyřizování stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Olomoucký kraj

Neváhejte oslovit náš státní úřad. Náš státní úřad si dává záležet na ochotě při jednání. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu Vám rádi poradí s Vašimi problémy. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme. Vyřídíme stížnosti včas a důkladně. Jako organizace se podílíme na ochraně zvířat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Ústí nad Orlicí

Jsme jedním ze státních úřadů. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Na vyřízení Vašich žádostí se můžete spolehnout. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Při vyřizování stížností jsme spravedliví. Náš státní úřad Vám rád poradí v různých oblastech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Bílovec

Náš státní úřad důsledně dbá na včasné vyřízení všech žádostí a podání. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí. Při vyřizování stížností se snažíme být spravedliví. Máme pravidelně otevřeno během úředních hodin. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Praha 7

Všichni občané mohou využít nabízených služeb našeho státního úřadu. Naše organizace si dává záležet na ochotném přístupu k občanům. Náš úřad nabízí také poradenství. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Vyřizujeme žádosti a požadavky klientů každý den..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Český Krumlov

Jsme spolehlivým státním úřadem. Spolehněte se na nás při vyřizování jakýchkoli stížností. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s vyřizováním vašich žádostí. Ochotně vám pomůžeme s řešením vašich záležitostí. Když se obrátíte na náš státní úřad, rádi Vám poradíme v různých oblastech státu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Aš

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše záležitosti. Poradíme Vám, kde najít všechny potřebné informace týkající se státní správy. Jsme státní úřad, který dbá na náležité vyřizování stížnost. Můžete nás písemně požádat o vyřízení žádosti. Ochotní pracovníci našeho úřadu se vás rádi ujmou při řešení vaší záležitosti. Náš státní úřad má otevřeno během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Světlá nad Sázavou - Živnostenské úřady

U nás najdete služby státního úřadu. Přijďte k nám také využít služeb odborného poradenství. S ochotou vám dokážeme poradit. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena. Na vyřizování žádostí máme speciální oddělení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku