Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Státní organizace a úřady

Státní organizace a úřady

Nemusíte rozumět všemu, katalog firem vám doporučí ty nejlepší, kteří umí to ostatní. Naše databáze firem zabývající se oblastí Státní organizace a úřady je zde připravena právě pro vás.

 

Tipy: Stíhání osob, Správní řízení, Městská policie, Veřejný pořádek, Kriminální policie, Ochrana zvířat

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OŘ Praha IV - Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál - Praha 4 a 10

Náš státní úřad podporuje vzdělání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, neboť pouze zaměstnanci s dostatkem znalostí a vzdělání mohou kvalitně obsloužit klienty a vyřídit jejich podání a žádosti. Zaručujeme se za ochotu zaměstnanců naší státní organizace. Na vyřizování žádostí máme speciální oddělení. V oblasti státní správy Vám rádi poradíme. Zaměstnanci našeho státního úřadu vyřizují všechny stížnosti. Podívejte se na úřední hodiny, během kterých jsou otevřena naše pracoviště..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Preventivně informační oddělení Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje

Náš státní úřad je tu pro občany i podnikatele. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Můžete u nás nahlásit jakékoli stížnosti, rádi je pro vás vyřídíme. Naše policie Vás bude vždy chránit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Dopravní inspektorát Územního odboru Domažlice

V případě potřeby se můžete obrátit na náš státní úřad. Naši zaměstnanci se vás vždy ujmou s ochotou pomoci. Vyřizujeme žádosti, které jsou potřeba ke splnění úředních nařízení. Naši úředníci mají v popisu práce i vyřizování stížností. Provádíme správní řízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Služba kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje

Neváhejte oslovit náš státní úřad ohledně Vašich záležitostí. S vaším problémem vám můžeme pomoci v rámci našich kvalitních poradenských služeb. Naši úředníci jsou ochotní každý den. Spolehlivě vyřizujeme podané žádosti. V klidu se obraťte na naši pobočku policie. Neváhejte se v případě potřeby obrátit na kriminální policii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Preventivně informační skupina Územního odboru Louny

Náš státní úřad vám je k dispozici. Poskytneme vám pomoc s vyřízením žádostí. Naše státní organizace otevírá během úředních hodin. Zaměstnanci našeho státního úřadu vyřizují všechny stížnosti. Náš státní úřad se zaměřuje na poradenství v různých oblastech života. V případě potřeby můžete oslovit pracovníky policie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Územního odboru Ústí nad Labem

Náš státní úřad důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování zaměstnanců. Ochotně vykonáváme konzultační činnost. Náš úřad nabízí odborné poradenství v různých oblastech státní správy. Povinností našeho státního úřadu je vyřídit všechny žádosti občanů. Náš státní úřad má otevřeno vždy během úředních hodin. Na vyřizování stížností zaměstnáváme ty největší odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Dopravní inspektorát Územního odboru Liberec

Náš státní úřad vyřizuje v souladu se zákonem stížnosti, podání, podněty a žádosti našich občanů i podnikatelů. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Naše úřední poradenství vyžaduje rychlou a kvalitní práci s klientem. Během úředních hodin jsme připraveni vám pomoci. Poradíme vám, jak vyhrát správní řízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Dálniční oddělení Bernartice

Neváhejte kontaktovat náš státní úřad ohledně Vašich záležitostí. U našich zaměstnanců se setkáte s ochotou a vstřícností. Na rychlé vyřízení Vašich stížností se můžete spolehnout. Záleží nám na vaší spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti státní správy. Naší náplní je také vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Dopravní inspektorát Územního odboru Benešov

Náš státní úřad je tu pro občany i podnikatele. Stížnosti všeho druhu pro vás rádi vyřizujeme. Na naše poradenství v oblasti státní správy se můžete spolehnout. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu můžete navštívit během úředních hodin. Naši zaměstnanci vám ochotně pomůžou. Poradíme vám, jak vyřídit žádost. Zprostředkujeme organizaci správního řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Dopravní inspektorát Územního odboru Mělník

Zabýváme se provozem státního úřadu. Snažíme se o kladné vyřizování žádostí. Neváhejte využít ochoty pracovníků našeho úřadu. Náš úřad najdete otevřený během úředních hodin. Během poradenství vám poradíme s vašimi žádostmi. Zajišťujeme správní řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku