Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Auto-Moto > Auto-moto služby > Stanice technické kontroly

Stanice technické kontroly

V našem seznamu naleznete společnosti, které pracují v odvětví Stanice technické kontroly a odborně vám poradí s vašimi problémy nebo ochotně uspokojí vaše přání a požadavky.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Čimická STK, s.r.o.

Jsme společnost s širokou nabídkou služeb v oblasti auto moto. Provádíme s ochotou veškeré auto-moto služby. Opravu vašeho auta provedeme rychle, takže nebudete muset dlouho čekat. Nezapomínáme na profesionální úroveň našich služeb. Předáváme znalosti v oblasti auto-moto služeb. Naše společnost vám zaručuje modernost auto-moto služeb. I vaše vozidlo zkontrolujeme v rámci stk..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STK Humpolec, s.r.o.

Zabýváme se přípravou atraktivních nabídek v oblasti auto moto. Jsme spolehliví a seriozní. U nás se můžete spolehnout na rychlost odbavení. Naše společnost nabízí profesionální auto-moto služby. Naše firma se stává stále více oblíbenou v reakci na nabízené služby. Kvalita našich služeb je na vysoké úrovni. Na STK připravíme vaše auto tak skvěle, že projde bez problémů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTONA, s.r.o.

Naše široká nabídka v oblasti auto moto je určena všem. S profesionalitou přistupujeme ke každému klientovi zvlášť. Naše auta si velmi rychle oblíbíte pro jejich vzhled i spolehlivost. Na serioznosti si u nás zakládáme. Objednejte se k nám na změření emisí. Využít můžete i naši stanici měření emisí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FARMET STK, spol. s r.o.

Jsme firmou s bohatou nabídkou v oblasti auto moto. Nezapomínáme na profesionální úroveň našich služeb. Zjistěte, proč jsme tak oblíbení v kategorii auto-moto služeb. Naše služby potvrzují znalost automobilového průmyslu. Vyzkoušejte moderní auto-moto služby od naší společnosti. Nabízíme pravidelnou kontrolu emisí za výhodnou cenu. Jako další službu vám představujeme vyřízení stk..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šternberská STK, spol. s r.o.

Naše firma se specializuje na veškerou nabídku v oblasti auto moto. Můžeme se pochlubit dobrou cenou našich služeb. Na rozdíl od jiných servisů nabízíme majitelům aut seriózní přístup. Zakládáme si také na tom, aby naše služby byly moderní. Provádíme s ochotou veškeré auto-moto služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Nosálek - FRANOTRANS

Jsme tu pro vás s nejvýhodnější nabídkou v oblasti auto moto. Všem majitelům aut garantujeme serioznost na nejvyšší úrovni. Díky moderním metodám vám zajistíme ty nejlepší služby. Naše firma se soustředí na poskytnutí profesionálních služeb. Jsme firma, jejíž poskytované auto-moto služby jsou velice kvalitní. Klademe důraz na rychlost opravování. Služby jako stk naleznete nově i nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Macháčková, stanice technické kontroly

Hledáte-li nové auto, přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky v oblasti auto moto. Díky nám projde vaše auto STK bez problémů. Naše vozy mají plně automatizované řazení, navíc ještě s funkcí AutoClutch. Chcete-li mít lepší motocykl, čtyřkolku či skútr, obraťte se na náš tuningový prodej. Poskytujeme službu v oblasti pravidelných prohlídek. Bereme ohled na emisní zákony v oblasti automobilů. Zajišťujeme dovoz motorové nafty vlastní cisternou. Provozujeme mycí linku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jacek Henryk Kuzma - Stanice technické kontroly

Vyberte si z naší nabídky v oblasti auto moto. U našich služeb je ochota na prvním místě. Nabídneme vám zboží nejlepší kvality. O vaše auto se postarají naši profesionálové. Doufáme, že vás zaujmou dobré ceny našich služeb. Díky našim znalostem si snadno poradíme s každou opravou. Provozujeme údržbu vozidel za účelem snížení jejich emisí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autorecar, s.r.o.

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb v oblasti auto moto. Vaše vozidla detailně zkontrolujeme v rámci stk. Naše auta vám nabízíme s funkcí automatického ovládání spojky. Využijte našich služeb při pravidelné prohlídce vaše vozu. V naší emisní stanici provádíme měření emisí. Motorovou naftu zavezeme i do vaší firmy naší vlastní cisternou. Provozujeme mycí linku, která vyblýská vaše auto tak, že vám bude přecházet zrak. Využijte našich služeb v oblasti prodeje motorové nafty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bovas, s.r.o.

Připravili jsme pro vás poutavou nabídku produktů v oblasti auto-moto. Chápeme, že zákazníci neradi čekají, proto se snažíme veškeré opravy provádět rychle. V oblasti našich služeb se specializujeme na všechny moderní inovace. Ochotně vám poskytneme naše kvalitní a odborné služby. S profesionální péčí se postaráme o vaše auto. Při návštěvě se sami přesvědčíte o dobré ceně našich služeb. Pro zajištění technické prohlídky vašeho vozidla navštivte naši STK..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku