Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sruby

Námi doporučované firmy a instituce zabývající se oblastí Sruby si poradí s řešením každého problému a hravě vyřeší každé vaše přání. Nahlédněte do světa profesionálů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Jsme česká firma působící především ve středočeském kraji, která staví dřevostavby na klíč systémem 2by4 a s difůzně otevřenou konstrukcí systémem INSOWOOL. Vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.).

S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem.

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Garant company building, s.r.o.

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Máme zkušenosti při realizaci dřevostaveb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Walfer, spol. s r.o.

Provádíme různé druhy staveb. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tesařství Švehlík

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Můžeme zajistit i pracovníky kvalifikované pro provádění izolace. Také zprostředkováváme výrobu. Kvalitní provedení pokrývačských prací je další z mnoha služeb, které nabízíme. Zajišťujeme také pracovníky kvalifikované pro montáž. Zajistíme veškerou přípravu a pokládku plovoucích podlah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dřevostavby - Jiří Holoubek

Zabýváme se prováděním různých staveb. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Specializujeme se také na výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Zajíc - Dřevostavby

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Mimo jiné nabízíme službu výroby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Pecháček

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dřevostavby Četner

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. I tesařské služby spadají do kompetence našich řemeslníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OK PYRUS, s.r.o.

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Zajistíme rychlou a odbornou výstavbu dřevostavby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Polák - Stavba srubů

Využijte nabídku naší firmy na provádění staveb. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Mimo jiné provádíme výrobu. Nabízíme i služby tesařů. Mezi naší hlavní činnost patří zatepletní. Mezi naší hlavní činnost patří zemní práce. Věnujeme se činnosti, která spočívá ve vypracování projektových dokumentací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku