Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tomáš Mikulášek

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Naše rady vám v mnohém pomohou. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Našim členům umožňujeme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tatra klub Brno

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Na naší serióznosti si zakládáme. Přijďte na některá naše setkávání. Naše organizace se zabývá i poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů Rhodéských Ridgebacků CZ

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká speleologická společnost ZO 6 - 28 Babická speleologická skupina

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naše organizace je velice seriózní. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub České republiky, územní pobočka Staňkov

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Poskytneme vám také poradenství. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

I. Spolek letců Karlových Varů - I. Fliegervereines Karlsbad

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Dále se také zabýváme poradenstvím. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů naháčů ČR, o.s.

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražský letecký archiv

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů zebřiček České republiky

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub RS-Vsetín v AČR

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku