Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ SKI Zdobnice

Naše sdružení je tu pro lidi. Na naší serióznosti si zakládáme. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Dlouhý

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V nohejbalu dosahujeme velkých úspěchů. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BOHEMIANS PRAHA

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Čížová

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ PROVAS Liberec

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Jednou z našich předností je ochota. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Krhovice

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Jednáme s každým serózně. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Podolí

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Naše organizace je velice ochotná. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Kašava

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Organizujeme společná příjemná setkání. Na naší serióznosti si zakládáme. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Praděd Bruntál

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. S námi získáte i možnost poradenství. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Jsme gymnastický spolek s dlouhou tradicí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku