Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Handisport Liberec

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Nabízíme vám různé poradenské služby. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Práče

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Naši členové mají možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Fryšava

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Divnice

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský fotbalový klub Modřice

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Horal Rýmařov

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Specializujeme se na oblast poradenství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Heraltice

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JO při ZP Hvězdlice, a.s.

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddíl orientačního běhu Třebíč

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Vaší jistotou je naše serioznost. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový klub Kunovice

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku