Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Včela pro Moravský kras o.s.

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. Jsme sdružení poskytující zázemí včelařům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno Heršpice

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Těšíme se na společné setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Internacionální Federace Bobbingu

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Spolehněte se na naše cenné rady. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota SOKOL Brno II.

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naše organizace nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., okresní výbor Vsetín

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bříza

Vítejte v našem sdružení lidí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká kuželkářská asociace

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Osek

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká Greyhound Dostihová Federace

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Zaměřujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku