Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Borkovany

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Studenec

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře. Tenis je hlavním bodem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Náklo-Mezice

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zabýváme se organizací táborů. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Dubicko - Orel

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Zabýváme se organizací táborů. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno - Komín

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel, jednota Praha 10

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Pravidelně se společně setkáváme. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Jablonec nad Nisou

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Je pro nás důležitá serioznost. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Jihlava

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Šrámkova

Zabýváme se sdružením lidí. Jsme místem pro společná setkávání. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Sázíme rovněž na poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Blučina

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Naši činnost tvoří také poradenství. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku