Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Hrušovany u Brna

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Na naší serióznosti si zakládáme. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Česká

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Jsme místem pro společná setkávání. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Omice

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. V naší organizaci pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Paseka

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Spoléháme se na serioznost. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bělotín

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Těšíme se na společné setkávání. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sičova drobná železnice

Pořádáme sdružení podobných lidí. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Luže

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Jednáme jedině seriozně. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro studium neziskového sektoru

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace je velice ochotná. Umožníme vám pravidelná setkávání. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CKO Harfa

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Odpovídáme za serioznost. Pracujeme poctivě a ochotně. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku