Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká asociace taijiquan, o.s.

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybářská společnost Libá

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ JISKRA STARÉ MĚSTO

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pstruhový ráj, s.r.o.

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Navštivte zájmová setkávání naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Vostrý

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Připravujeme i letní tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turist club Brno

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AEROKLUB Brno-Slatina

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Od nás můžete čekat seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů OKČT Krnov

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naší největší zálibou je turistika. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DART spol. s r.o.

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. S každým jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Naši členové jsou velmi ochotní. Nabízíme možnost společného setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku