Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Bor

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naší hlavní činností je vedení fotbalového oddílu. Poskytujeme sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chocerady

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. S každým jednáme seriozně. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Miličín

Pořádáme sdružení podobných lidí. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Záležitosti řešíme ochotně. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dříň

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naše organizace disponuje velkou ochotou. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Zahrajte si u nás tenis jen pro radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jinočany

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Naše organizace je velice seriózní. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Husinec

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Osek u Rokycan

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Jsme zde pro všechny, kteří milují házenou. Pokud milujete tenis, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chrastavice

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Specializujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Maxičky

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hodkovice nad Mohelkou

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Naší snahou je provozovat sportovní činnost. Hokej je hra, která nás baví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku