Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Voděrady

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Zaručíme Vám serióznost jednání. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Hostovlice

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S.K. Knokaut Brno

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Přistupujeme k vám ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota DRUŽSTEVNÍK KRATOCHVÍLKA

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. S radostí poskytujeme i poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Lužec

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Medlov

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ SK Markvartice

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota POJIHLAVAN ZD KUPAŘOVICE

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Mezilesí

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Velká Jesenice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku