Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Loučky - Sokol

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Opočno

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Rouchovany

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Seriózní chování je nám vlastní. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Přistupujeme k vám ochotně. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Borač

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ledeč nad Sázavou

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Umožníme vám pravidelná setkávání. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Komárovice

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Pořádáme mnohá společná setkávání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Ochotou rozhodně nešetříme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mochov

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Zaměřujeme se na nohejbal. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. Jsme zde pro všechny milovníky tenisu. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Stodůlky

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Specializujeme se i na poradenství. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naším zájmem je sportovní činnost. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vršovice II. - tenis

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Věci řešíme s ochotou. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku