Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Huntířov nad Jizerou

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Miletín

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Součástí naší činnosti je také poradenství. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Nabízíme příležitosti k setkávání. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Náš spolek se zabývá především tenisem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sendražice

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Žďár nad Metují

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dubany

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Zabýváme se sportovní činností. Každý florbalový nadšenec ocení naši práci. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rokytnice

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Spolehněte se na naše seriózní chování. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Pustějov

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Martinice

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jasenná

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Organizujeme společná setkávání. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Užijte si turistiku s naším spolkem. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sokolnice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Provozujeme sportovní činnost. Věnujeme se hraní házené. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku