Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub veslování Kondor o.s.

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jestřabí Lhota

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KRASO Břeclav

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Ochotný přístup vůči všem členům. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Table-tenis club Chemopetrol Litvínov

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Tenis je ve středu zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Meteor o.s. Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace futsalu Blansko

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní Klub Městské Policie Karlovy Vary

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Členům spolku nabízíme poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Radošovice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Ochotou rozhodně nešetříme. Přijďte na některá naše setkávání. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Pchery, o.s.

Jsme občanské sdružení lidí. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Baník Habartov

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku