Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Vlast Ježov o.s.

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Věci řešíme s ochotou. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Tři Dvory

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Organizujeme společná setkávání. Nabízíme vám různé poradenské služby. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální sdružení České unie sportu Olomouc

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Přispíváme k setkávání osob různého ražení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Turistice se věnujeme opravdu naplno. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň Letná

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. U nás se dočkáte užitečných rad. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Pokud milujete nohejbal, neváhejte a přidejte se k nám. Zaměřujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kamberk

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naši členové mají možnost společného setkávání. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kačice

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. K dispozici máme i poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obec sokolská - Tělocvičná jednota Sokol Zlatá Koruna - Dům kultury a sportu

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Jednou z našich předností je ochota. Specializujeme se i na poradenství. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku