Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Asociace dodavatelů plastových potrubí

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Na naší serióznosti si zakládáme. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Žebrák

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Odpovídáme za serioznost. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů - Vlachovo Březí

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Aktivně se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Cerhenice

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Iniciujeme společná setkávání. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paintball Club Nové Sedlo

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kácov

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Zaměřujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tančírna Třešť

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. V našem sdružení se věnujeme tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lobeč

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Jsme místem pro společná setkávání. Vše řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Western Riding Club - České republiky

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Umožníme vám pravidelná setkávání. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Činěves

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku