Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Triangl, občanské sdružení pro vzdělávání, kulturu a sport při Gymnáziu Rájec-Jestřebí

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Třtěnice

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Připravujeme různá zájmová setkávání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ SOKOL Lukovany, družstvo

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Zajišťujeme také různá setkávání. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový klub Česká Kamenice

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Těšíme se na společné setkávání. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Moravany

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Musher Club Jičín

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ AC Lelekovice, o.s.

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Specializujeme se na oblast poradenství. Zveme Vás ke společným setkáním. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub netradičních sportů a turistiky Samota

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota KARDIO o.s. Liberec

Pořádáme sdružení podobných lidí. Pravidelně se společně setkáváme. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Nezapomněli jsme ani na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PARDUBICE BIKERS, o.s.

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Dále se také zabýváme poradenstvím. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku