Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0109 Mělník

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fiat klub Ostrava

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Jsme velice ochotnou organizací. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0254 Kněžpole

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Serioznost je naše druhé jméno. Zúčastněte se společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVZO TSČ ČR Teplice hrad Doubravka

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Specializujeme se i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0147 Vyškov

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kartografická společnost ČR

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Náš spolek je velice seriózní. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Najdete u nás i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0165 Milotice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krnovský moto klub

Naše sdružení spojuje lidi. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0281 Moravský Krumlov

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klastr Hydrogen-CZ, o.s.

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku