Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mordýřka

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ SPARTAK Uherský Brod

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nabízíme možnost setkávání. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Serioznost je naše druhé jméno. Jsme vždy ochotni pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tenora Bohumil

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Paloma

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM 0436 Vichr z hor

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz českých a moravských bytových družstev

Pořádáme sdružení podobných lidí. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Seriózní chování je nám vlastní. Naši činnost tvoří také poradenství. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 20603 Svišti

Podporujeme sdružení lidí. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Zabýváme se pořádáním táborů. Užijte si turistiku s naším spolkem. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tanec pro všechny, o.s.

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Nabízíme možnost setkávání. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Praha

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jako pravý skaut musíte být součástí našeho spolku. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUNIOR - Dům dětí a mládeže

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Těšíme se na společné setkávání. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku