Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Sokol Jívová

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Jednáme s ochotou. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Dub nad Moravou

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Náš přístup je seriozní. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Radostice

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Specializujeme se na oblast poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Litovel

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Viničné Šumice

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hrušovany u Brna

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Na naší serióznosti si zakládáme. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Česká

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Jsme místem pro společná setkávání. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Omice

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. V naší organizaci pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Paseka

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Spoléháme se na serioznost. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bělotín

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Těšíme se na společné setkávání. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku