Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bowling, orlovna a sportovní hala

Nabízíme sportovní vyžití. Můžete si u nás vybrat z těchto sportů: aerobic choreo
aerobic pro děti
badminton
billiard
bowling
fitness
florbal
futsal
kulečník
stolní tenis
tenis

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro vědeckou kinematografii

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Uvítáme Vás při společném setkávání. Záležitosti řešíme s ochotou. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurasier Klub o.s.

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Organizujeme společná setkávání. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československé sdružení uživatelů programovacího jazyka Ruby, o.s.

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Základní organizace chovatelů koček Zlín

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Sdružujeme judisty ze širokého okolí. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automoto klub Horšovský Týn

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Důležité pro nás je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jockey Club Malý Pěčín

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paraklub Ostrava

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Jsme velice seriózní organizací. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů plemene Angus

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Těšíme se na společné setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český radioklub, Radioklub OK1KEO

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Zajišťujeme také různá setkávání. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Specializujeme se i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku