Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SPIN

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Bowling Club Tábor

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, základní organizace Hlinsko

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Hajany u Brna

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Nabízíme možnost setkávání. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automoto klub Nepomuk v AČR

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Na našich setkáváních se jistě zabavíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Rousínovec

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Sdružujeme všechny zájemce o tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cyklistický klub Action Bike Plzeň

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme možnost setkávání. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Újezd

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Součástí naší činnosti je také poradenství. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Royal Poker Club Ústí nad Labem

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Dyje

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Nabízíme možnost poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku