Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Hořátev

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek českých bibliofilů

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Přijďte na některá naše setkávání. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Štěnovice

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní motoristický klub LAMOTO

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Náš spolek je velice seriózní. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jistebsko

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Získejte naše seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šipkový klub Republika Úpice

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Lužnice Tábor

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S[c]hody

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Vk Makov

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Připravíme poradenství na míru. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veslařský klub Blesk

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku