Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0263 Zlechov

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SCIA EUG CZ

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Těšíme se na společné setkávání. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0166 Mutěnice

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Záležitosti řešíme s ochotou. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Součástí naší činnosti je také poradenství. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CB Klub Ostrava - Oscar Victor

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naše organizace disponuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0282 Prosiměřice

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Zabýváme se poradenskými službami. Jednou z našich předností je ochota. Vaší jistotou je naše serioznost. V naší organizaci pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RC buggy klub Most o.s.

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Nabízíme vám různé poradenské služby. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Jsme vždy ochotni pomoci. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0309 Planá u Mariánských Lázní

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚAMK - klub historických vozidel Praha

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0332 Krakovany

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek leteckých modelářů, Kralupy nad Vltavou

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku