Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Hronov

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Připravujeme různá zájmová setkávání. Zaručíme se za ochotu svých členů. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Malá Skála

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Pokud milujete tenis, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Horní Růžodol - Liberec 7- Sokol

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Záležitosti řešíme ochotně. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Serioznost je naší devizou. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Olomouc - město

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Jednáme seriozně. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dolany

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kobylisy

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Každý tenisový nadšenec ocení naši práci. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Stěžejní činností našeho sdružení je košíková. Věnujeme se hraní házené. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Radostice

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Červenka

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Provozujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Viničné Šumice

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme také službu poradenství. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hostěnice

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Jsme seriozní organizací. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku