Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pardubická krajská organizace ČUS

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ostrovačice

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Každý florbalový nadšenec ocení naši práci. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Praha Střešovice, ČOS

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hořany

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. V našem sdružení preferujeme serioznost Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Žilina

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost. Pokud milujete tenis, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Benátky nad Jizerou

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Pokud vás zajímá gymnastika, pojďte k nám. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sokoleč

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň IV.

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Pokud vás zajímá gymnastika, pojďte k nám. Organizujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bezděkov

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bohušovice nad Ohří

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost. Jsme zde pro všechny milovníky tenisu. Členové našeho svazu se orientují na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku