Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Střelice

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Žerotín

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Přijďte na některá naše setkávání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kovalovice

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Vojkovice

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Deblín

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naší zásadou je seriozní jednání. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hvozdec

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Nemilany

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytneme vám také poradenství. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud jste vášnivým hráčem nohejbalu, přidejte se k nám. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa Prostějovská, ČOS

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Svým členům nabízíme společné setkávání. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Vše řešíme s ochotou. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Ochotně přijímáme nové členy. Nabízíme vám různé poradenské služby. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravičany - Sokol

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Seriózní chování je nám vlastní. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku