Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Víceměřice-Mexiko

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Ochotně přijímáme nové členy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Součástí naší činnosti je také poradenství. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Loučka

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Jsme velice ochotnou organizací. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Lesonice

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Petřvald-Březiny

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Poskytneme vám také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub policie Uherské Hradiště, o.s.

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Jsme místem pro společná setkávání. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Olšava, o.s.

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Svatobořice - Mistřín

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Srdečně Vás zveme na náš tábor. Zabýváme se sportovní činností. Náš spolek se zabývá především florbalem. Naším koníčkem jsou kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Mramotice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Jsme zaběhnutý hokejový svaz s mnohaletou tradicí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jedota Kelč

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Červená Řečice

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Neváhejte se zúčastnit našich táborů. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Zkuste si u nás zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku