Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Bystřice pod Hostýnem

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Záležitosti řešíme s ochotou. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Připravujeme také tábory. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Telč

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Jednou z našich předností je ochota. Serioznost je u nás prvořadá. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Užijte si naše nezapomenutelné tábory. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Loukov u Semil

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pošlete své děti s námi v létě na tábor. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Hrušovany u Brna

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Svým členům nabízíme společné setkávání. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pořádáme také tábory. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Hranice

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše tábory mají vždy tématiku spojenou s naším spolkem. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno-Obřany

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Žďár nad Sázavou

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Třebechovice pod Orebem

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Dobříš

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Setkávání jsou naší prioritou. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Věci řešíme s ochotou. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Drnovice u Valašských Klobouk

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Seriózní jednání je pro nás zásadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku