Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Moravský spolek chovatelů haflinga

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. V našem svazu se sdružují nadšenci do chovu koní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wolf - Ransberger lékařská vědecká společnost, spol. s r.o.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů naháčů ČR o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Prachatice

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Vše řešíme ochotně. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Poskytneme vám také poradenství. Seriózní chování je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cavalier King Charles Spaniel klub Čech, Moravy a Slezska

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub Cheb

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Zaměřujeme se na společná setkávání. Vše řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Suchá Loz

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Nabízíme ochotu a profesionalitu. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sci-fi klub Třesk

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Nabízíme možnost společného setkávání. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Pelhřimov

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radioklub Dyje

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. V našem sdružení preferujeme serioznost Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Prioita našeho spolku je časté setkávání. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Věnujeme se hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku