Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Baník Šardice

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. U nás se dočkáte užitečných rad. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Rohatec

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Součástí naší činnosti je také poradenství. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středočeský krajský fotbalový svaz

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme spolek hráčů kuželek. Naší prioritou je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz skibobistů

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Naši členové mají možnost společného setkávání. Je pro vás připraveno i poradenství. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plachtařský Old Timer Klub CS

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Dušek

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naší zásadou je seriozní jednání. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Provozujeme sportovní činnost. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražská liga ledního hokeje

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Naši členové mají možnost společného setkávání. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Hokej je hra, která nás baví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení taoistického tai-chi

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Naše organizace je velice ochotná. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavoj Tachov

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nohejbal má u nás mnohaletou tradici. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Věnujeme se hraní házené. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Nordic Walking

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku