Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Vysoké Veselí

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pošumavský automotoklub

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Iniciujeme společná setkávání. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bantice

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Prioritou našeho spolku je serioznost. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modelářský klub č. 39

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rehabilitační sportovní centrum,TJ Respekt

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Merit Research

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Spolehněte se na naše cenné rady. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ústí

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Bažantnice Cítov

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Ochotu poradit od nás můžete čekat. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marian Šípoš - sportovní rybolov

Vítá vás naše sdružení lidí. Zaručíme Vám serióznost jednání. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Připravíme poradenství na míru. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modelářský klub Lány a okolí

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Záležitosti řešíme ochotně. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Poradenství patří k tomu, co nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku