Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okresní sdružení ČSTV

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Sdružujeme všechny zájemce o tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlínské krajské sdružení ČSTV

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Jiné, než seriozní jednání neznáme. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Motor

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy v okrese Jindřichův Hradec

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy Tábor

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Věci řešíme ochotně. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Těšíme se na Vás na našem táboře. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Řetězárna Česká Ves - Sportovní a tělovýchovné spolky

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Náš spolek se zabývá především florbalem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jáchymov

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademický sportovní klub Gambrinus

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československý Motorsport, a.s.

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Jsme organizace, která poskytuje poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku