Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Lázně Bohdaneč

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Nabízíme společná setkávání. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení soukromých patologů

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jevíčko

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení pro podporu výtvarného umění

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Česká Třebová

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše rady vám v mnohém pomohou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Golem Club - Klub Podnikatelů

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Poskytneme vám také poradenství. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Přeštice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Pořádáme mnohá společná setkávání. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro mimoškolní aktivity Palaestra

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Sdružujeme všechny hráče kuželek. Naše spolky pomáhají Vaše děti vzdělávat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Doudlevce- Sokol

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Ochotně spolupracujeme. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, včelařské středisko Jabloňany

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku