Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bacrie

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Náš spolek je velice seriózní. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Cílem skautu je rozvíjet osobnost Vašich dětí. K dispozici máme vlastní kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kožlany

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Přijďte na některá naše setkávání. Vše řešíme s ochotou. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STŘELCI Horšovský Týn, občanské sdružení

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň III - Bory- Sokol

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Triatlon klub Duko Rýmařov

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno IV.

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Nabízíme příležitosti k setkávání. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub České republiky, SMS motokrosu Opava

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Zveme Vás ke společným setkáním. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Děčín

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro mechaniku

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Domoušice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku