Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Kralupy nad Vltavou

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Neváhejte se zúčastnit našich táborů. Organizujeme sportovní činnost. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lesonice

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol ČOS Dolní Lutyně

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Naši členové rádi hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Valašské Klobouky

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dačice - Centropen

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Najdete u nás i poradenství. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vodňany

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Pravidelně se společně setkáváme. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Sudkov

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. K dispozici máme vlastní kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Zvole

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Jsme velice ochotnou organizací. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Na naši serióznost se spolehněte. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Žulová

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Spolehněte se na naše cenné rady. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Obraťte se na naše odborné poradenství. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku