Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SKST Česká Kamenice

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Přihlaste své děti na tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Praha Vršovice l87O - lyžování

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Lipenec

Vítá vás naše sdružení lidí. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Šmeral Most

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše instituce nabízí také poradenství. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Viktorie Janov n. N.

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Poskytujeme servis včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aerobic Desná

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní rekreační kluby Jablonec nad Nisou

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Je pro nás důležitá serioznost. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Školní sportovní klub při Střední zemědělské škole v Táboře

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Také poskytujeme poradenství v oboru. Ochotně přijímáme nové členy. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sparta Lošany

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Organizujeme společná příjemná setkání. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Naše instituce nabízí také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Atlas

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Jednáme s každým serózně. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku