Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oblastní skupina agility Loket

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A-Tom, Azimut, Napajedla

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rallye Rejvíz, o.s.

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM REJNOCI

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Na našich táborech zabavíme i Vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPV Hanušováček

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže České republiky č.1918 STOPAŘI

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liga Hvězda, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Serioznost je u nás prvořadá. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TURISTICKÝ ODDÍL STOPA č.2712

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Ochotný přístup vůči všem členům. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Třeboradice-Praha 9

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR,TOM 0211 - Šlápoty

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Klubové vedení je seriozní. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku