Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Votice

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ANTIKOMPLEX - HNUTÍ PROTI XENOFOBII

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Specializujeme se na vzdělávání dětí v určité oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol v Lochovicích

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajský svaz cyklistiky Zlín

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme klub aktivních turistů. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plaňany

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český hasič

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Prioritou našeho spolku je serioznost. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rataje nad Sázavou

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácký fotoklub Jihlava

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Debř nad Jizerou

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz elektrotechnických velkoobchodů - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace je velice ochotná. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku