Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0264 Bezměrov

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motosport klub Netolice v AČR

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Věci řešíme s ochotou. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Rádi vám nabídneme také naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0167 Násedlovice

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Ochotný přístup vůči všem členům. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radioklub Krnov OK2KPD

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Serioznost je naše druhé jméno. Jsme profesionálové s maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0284 Znojmo

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Zúčastněte se společných setkání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veteran Car Club Plzeň v AČR

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0310 Mosty u Jablunkova

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autonapůl

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Jsme vždy ochotni pomoci. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0333 Štěpánov nad Svratkou

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tactica o.s.

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Záležitosti řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku