Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Olbramovice

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Jsme odborníci i v poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Družstevník Hostěradice

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Odpovídáme za serioznost. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Nezdenice

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Zaručíme se za ochotu svých členů. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Újezdec-Těšov

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Jednou z našich předností je ochota. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Státní statek Široká Niva

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Serioznost je naše druhé jméno. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MK Brodek u Prostějova

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Věci řešíme s ochotou. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atletický klub Gera Drnovice

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Jsme velice seriózní organizací. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HAS JIHLAVA, občanské sdružení

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Prosperita Bartošovice

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Dolní Bojanovice

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku