Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Věnujeme se také poradenské činnosti. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Specializujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kuchařovice

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ondřejovice

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Iniciujeme společná setkávání. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Valašské Meziříčí

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Naši činnost tvoří také poradenství. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. V létě jezdíme s dětmi na tábory. Provozujeme spolek hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Nová Ves u Českých Budějovic

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Organizujeme společná setkávání. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mirotice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Na naši serióznost se spolehněte. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Záhlinice

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Šumperk - Temenice

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kraslice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Rybná n.Zd.

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Jsme místem pro různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku