Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Horní Heřmanice

Vítejte v našem sdružení lidí. Přinášíme příležitost k setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro obnovu památek Úštěcka

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Pracujeme poctivě a ochotně. Zúčastněte se společných setkání. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Třemošná

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. Sdružujeme všechny, kteří mají rádi gymnastiku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Dalecký, sporotvní spolek

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Iniciujeme společná setkávání. Máme seriozní přístup. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V- Sokol

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub mažoretek Valtice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Náš spolek se specializuje na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Členové našeho sdružení se věnují házené. Sdružujeme všechny příznivce tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa sportovně rekreačního areálu

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Sdružujeme všechny se zájmem o házenou. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Křimice

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Jedině my vám dobře poradíme. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Zaleš - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku