Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Chomutov

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Zveme Vás i na náš tábor. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Kotvrdovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Serioznost je naše druhé jméno. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Jeseník

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Ochota poradit je pro nás základ. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Nivnice

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme poradenství i konzultace. Zaměřujeme se na společná setkávání. Ochotně spolupracujeme. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno - Řečkovice

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. S radostí poskytujeme i poradenství. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Zahrajte si u nás tenis jen pro radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Ochoz u Brna

Zabýváme se sdružením lidí. Zúčastněte se společných setkání. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Naši členové jsou velmi ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orelská župa Jana Valeriála Jirsíka

Pořádáme sdružení podobných lidí. Záležitosti řešíme ochotně. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Náš divadelní soubor je zde pro vás. Zpěv nám není cizí a také proto máme vlastní pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel o.s.

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Zaměřujeme se na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Stará Bělá,Ostrava

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Nabízíme společná setkávání. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Čejč

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku