Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Vrbatův Kostelec

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Členům spolku nabízíme poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Zúčastněte se společných setkání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní koordinační centrum Svazu mladých Praha-východ

Naše sdružení je tu pro lidi. Odpovídáme za serioznost. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Kojice

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Náš fotbalový oddíl sdružuje všechny zájemce o tento sport. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká Yoyo Asociace

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Jednáme seriozně. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vítějeves

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Zajišťujeme také různá setkávání. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub pražských cyklistů

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hylváty

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Serioznost je u nás prvořadá. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení RC LAND Ruzyně

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednote Sokol Horní Bříza

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše rady vám v mnohém pomohou. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Věřte naší serioznosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurachem-ČR

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku