Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0323 Rajhrad

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz letců ČR odbočka č. 3 Liberec

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poskytneme vám také poradenství. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Záležitosti řešíme ochotně. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace CLUB BOHEMICUM CULTORUM FELUM NOBILUM

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Nabízíme možnost setkávání. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Jsme zavedený spolek, pro který je hlavním posláním pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Kučera

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie - 94th Inf. Division U.S. Army - Praha

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Legion

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Jednáme s ochotou. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, Česká Lípa základní organizace

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Zabýváme se vzděláváním dětí. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rota Nazdar o.s..

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Velká Hleďsebe

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Vše řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku