Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

T.J. Iktus Čaková

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. U nás můžete realizovat různá setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. S radostí poskytujeme i poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy v okrese Opava

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek se zabývá především florbalem. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský tenisový svaz

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Pořádáme společná setkávání svých členů. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKV - sportovní klub vozíčkářů Králové České Budějovice

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní tělovýchovné sdružení Českého svazu tělesné výchovy Kroměříž

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. S radostí poskytujeme i poradenství. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Skorošice - Sportovní a tělovýchovné spolky

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Každý, kdo miluje tenis, si oblíbí činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovarský krajský fotbalový svaz

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Nabízíme možnost setkávání. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Přidejte se k nám na hraní kuželek. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Našim radám můžete věřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Jsme odborníci i v poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dělnická tělovýchovná jednota

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. U nás můžete se seriózností počítat. Ochota poradit je pro nás základ. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku