Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

RC Club Čistá

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojtěch Anderle - sportovní rybolov

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Pokud milujete rybaření, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace taijiquan, o.s.

Vítejte v našem sdružení lidí. Klubové vedení je seriozní. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Poskytujeme servis včetně poradenství. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dvůr Gigant

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Sdružují se u nás aktivní rybáři.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Újezdec

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Schlikovský dvůr, s.r.o.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Pravidelně se společně setkáváme. Pracujeme poctivě a ochotně. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Háčko - centrum pro vzdělávání a volný čas

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání. Zahrajte si u nás tenis jen pro radost. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D-Klub Ostrava

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Nabízíme Vám i poradenství. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renáta Skalíková

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Naši činnost tvoří také poradenství. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KČT Jestřábi Dubeč

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku