Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Olomouc

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Záležitosti řešíme ochotně. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sigma Lutín

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Jednáme s ochotou. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sportovní klub Loštice- Sportovní a tělovýchovní spolek

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Ochotný přístup vůči všem členům. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecká společnost v Přelouči

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Jsme místem pro společná setkávání. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taekwon-Do ITF Pardubice

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem svazu se sdružují hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Spartak Chrást

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Volejbalové centrum mládeže Brno

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Zajišťujeme také různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení sportovců Mostecka

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Jsme velice ochotnou organizací. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Máme seriozní přístup. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz JI - JITSU Čech

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku