Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obec sokolská - Tělocvičná jednota Sokol Zlatá Koruna - Dům kultury a sportu

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Jednou z našich předností je ochota. Specializujeme se i na poradenství. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DTJ Zbiroh

Podporujeme sdružení lidí. Jsme velice ochotnou organizací. Přijďte na některá naše setkávání. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nalžovské Hory

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Ochotně spolupracujeme. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Pokud milujete tenis, jste u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Varnsdorf

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Jsme seriozní organizací. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chrastava

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Sdružujeme všechny, kteří mají rádi gymnastiku. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mukařov

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Máme seriozní přístup. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Židovice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Studnice

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Prosetín

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Provozujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku