Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

F 600 Club CZ- Věděcko-technický centrum a spoleky

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Slibujeme Vám seriózní jednání. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - Oblastní sdružení Karviná, Ostrava

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub Přerov

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Součástí naší činnosti je také poradenství. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 012 Žár

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká astronomická společnost

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Zúčastněte se společných setkání. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 027 Luby

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Plasy

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 042 Varnsdorf

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. K dispozici máme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Hájek-Pořádání motorkářských soutěží

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0209 Kojetín

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Sázíme rovněž na poradenství. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku