Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autoklub České republiky, SMS motokrosu Opava

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Zveme Vás ke společným setkáním. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Děčín

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro mechaniku

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Domoušice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká federace Othello

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Ochotně přijímáme nové členy. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sedlčany

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Seriózní chování je nám vlastní. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československá obec legionářská

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Nižbor

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Přinášíme příležitost k setkávání. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum volnočasových aktivit

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Zabýváme se organizací táborů. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velim

Podporujeme sdružení lidí. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Věci řešíme s ochotou. Naše organizace nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku