Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení plzeňských technických sportů a činností

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kujavy, o.s.

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Obraťte se na naše odborné poradenství. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KŽM MOLDAVÁČEK SVAZ MODELÁŘŮ ČR

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Morkůvky

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Sdružujeme všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Expedice Apalucha

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Zveme Vás ke společným setkáním. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Požerák

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Okřínek a Srbce

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hásek, spol. s r.o.

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace technických sportů a činností, Ostrožská Nová Ves - Kemp Jeze

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. U nás se dočkáte užitečných rad. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Raška

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku