Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Strachota

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Jílek

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Obraťte se bez obav na naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KČT oblast Moravskoslezská

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. K dispozici máme vlastní kuželky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor, okres Česká Lípa, přísp.org.

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naši členové mají možnost společného setkávání. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Užijte si naše nezapomenutelné tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASociace tom ČR, TOM 21001 S.T.A.N.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Přinášíme také možnost zajištění tábora. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOMINO cz, o.s. - MRAVENIŠTĚ

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Součástí naší činnosti je také poradenství. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Přátelé evropských vrcholů

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme klub aktivních turistů. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Spoléháme se na serioznost. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Nabízíme poradenské služby bez úplaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Sokolov

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku