Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Šťáhlavy- Sokol

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Vše řešíme s ochotou. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Zaměřujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Babylon - občanské sdružení

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Radobyčice

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. K dispozici máme i poradenství. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Posejdon, o.s.

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Jsme seriozní organizací. Naše rady vám v mnohém pomohou. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno - Holásky

Naše občanské sdružení spojuje lidi. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Vše řešíme ochotně. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okrašlovací a zábavní spolek

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme spolek hráčů kuželek. Vzděláváme děti zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Spořice

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Svou činnost praktikujeme seriozně. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace westernových střelců

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Nabízíme možnost poradenství. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Bílina

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Ochotně spolupracujeme. Iniciujeme společná setkávání. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Scrabble (R)

Jsme občanské sdružení lidí. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku