Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Asociace TOM ČR, TOM 19075 ZUŘIVÝ ČOLEK

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

K.A.H.A.N.

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Snaha o časté setkávání je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fram Brno

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. S radostí poskytujeme i poradenství. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jeep Wrangler Club Czech Republic, o.s.

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů /ATOM/ Vlaštovka Ho řovice

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naše tábory pořádáme pro všechny, kteří se chtějí skvěle bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rytíři z Aweronu

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 214 01 Chropyně

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Ochota poradit je pro nás základ. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Naše tábory mají vždy tématiku spojenou s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nezávislý sportovní klub Sportovní Chůze Praha

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro výstavbu rozhledny v Horšovském Týně

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mažoretky Smetanky Chocerady o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Spoléháme se na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku