Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení přátel Sportovního gymnázia Plzeň

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Vše řešíme s ochotou. Naši členové mají možnost společného setkávání. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 4116 LOTUS

Vítá vás naše sdružení lidí. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Připravíme poradenství na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Chvalovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM 1301 TULÁCI

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Versus Architekt o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Naše profesní organizace se věnuje architektuře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže 7322 Zbojníci Francova Lhota

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Spoléháme se na serioznost. Přijďte na některá naše setkávání. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MTBike

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Setkávání jsou naší prioritou. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže PRÁČATA

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Svěřte nám své děti i na letní tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

4 + 4, občanské sdružení

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATOM č.4334 - Bludný kruh

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku