Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Postoloprty

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Všeň

Naše sdružení je tu pro lidi. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Zabýváme se sportovní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Víchová nad Jizerou

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Naší výsadou je kvalitní poradenství. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost. Jsme jedni z nejlepších v tenisu v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chlum

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Ochota poradit je pro nás základ. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nový Hrádek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Florbal je hlavním bodem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Přáslavice

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Nabízíme možnost poradenství. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kokory

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Vše řešíme ochotně. Součástí naší činnosti je také poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Organizujeme společná příjemná setkání. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Smolkov

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Organizujeme sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. S každým jednáme seriozně. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Otrokovice

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Připravujeme různá zájmová setkávání. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Máme seriozní přístup. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku