Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MTBike

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Setkávání jsou naší prioritou. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže PRÁČATA

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Svěřte nám své děti i na letní tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

4 + 4, občanské sdružení

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATOM č.4334 - Bludný kruh

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holinka Cup, o.s.

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 7606 TULÁCI

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Poskytujeme také službu poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Přátel Vína v Jaroměři

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Jednou z našich předností je ochota. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19188 STOPA

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Odpovídáme za serioznost. Přistupujeme k vám ochotně. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gemma Marathon Orienteering

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Naší výsadou je kvalitní poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 20301 Kolumbus

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku