Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Agenas Team autoklub v AČR

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B&S Hawk

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Flight Simulator Experience

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

234. pěší prapor, klub vojenské historie, airsoftový tým

Naše sdružení spojuje lidi. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, základní organizace Karviná - Staré Město

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Zabýváme se vzděláváním mladých lidí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Třetí armády Plzeň

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše sdružení nabízí i poradenství. Nabízíme společná setkávání. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Rokycany

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Slavičín

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Frýdek-Místek

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Zabýváme se vzděláváním dětí. Snažíme se Vaše děti vzdělávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Unie Hlubina,Ostrava

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku