Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rybolov CB, spol. s r.o.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naše organizace je velice ochotná. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech VFR Club

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Back, rybolov

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Zaručíme Vám serióznost jednání. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IN-line hokejový klub Uh. Brod - zimní stadion

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Svým členům nabízíme společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chlumecká rybářská, s.r.o.

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Sdružují se u nás aktivní rybáři..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub Bohemia Assistance, a.s.

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Přijďte na některá naše setkávání. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Milička

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Součástí naší činnosti je také poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Pravidelně se společně setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Czech Handicap

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Naše organizace nabízí i poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Vřesovice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. K dispozici máme i poradenství. Náš přístup je seriozní. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skupina historického šermu Pernštejni

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Serioznost je naší devizou. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku