Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Šumavský motoklub

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Border Collie Club Czech Republic

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Specializujeme se na border kolie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český elektro svaz o.s.

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Chovatelů Fjordských Koní v ČR, o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rally Vysočina klub v AČR

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Nabízíme možnost příjemných setkávání. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. U nás můžete se seriózností počítat. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Třebíč

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Jsme seriozní organizací. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Boučková-Pořadatel závodů Světového poháru

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Na naši serióznost se spolehněte. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přidejte se k nám na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Rohatec

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Hradec Králové - město

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. S každým jednáme seriozně. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Pořádáme výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku