Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Teraristická společnost Praha

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Nabízíme možnost poradenství. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže České rupubliky - TOM 19121 Vltavín Český Krumlov

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český volejbalový svaz

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naší zásadou je seriozní jednání. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM Holýšov VYSOČI TEČA

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub sběratelů baleného cukru, o.s.

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Sázíme rovněž na poradenství. Věci řešíme ochotně. Jsme velice seriózní organizací. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR,TOM 2101 ZÁLESÁK

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Připravujeme pro vás skvělé tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamínek Neveklov

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Pracujeme poctivě a ochotně. Iniciujeme společná setkávání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Rádi Vás uvítáme na našem táboře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže SOJČATA Žitenice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub čilých babiček

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. U nás můžete se seriózností počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 0201 Svišti

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku