Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Nový Knín

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Ochotu pomoci máme na prvním místě. S radostí poskytujeme i poradenství. Zveme Vás ke společným setkáním. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace akademických technických sportů

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Soběkury

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Oslovte nás i za účelem poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport for Health

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Věci řešíme ochotně. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Lhota pod Radčem

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Rádlo

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Poskytujeme také službu poradenství. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Přistupujeme k vám ochotně. Jsme klub aktivních turistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Baník Svatava

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Curling Skid Club Sušice, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Organizují se u nás společná setkávání. Našim radám můžete věřit. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Jsme profesionálové s maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Inter Cyklo Tábor

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Iniciujeme společná setkávání. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Ochotně spolupracujeme. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK TTC Duchcov

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Vaší jistotou je naše serioznost. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku