Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Veterán Car club Františkovy Lázně v AČR

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Zlín

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub ČR Automoto klub v AČR Zálesí

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. S každým jednáme seriozně. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Havlíčkův Brod

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Procházka - autoklub

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Prosiměřice

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Je pro nás důležitá serioznost. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motoklub Věčná jízda

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Nabízíme Vám i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Kyjov

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Vše řešíme ochotně. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Naše instituce nabízí také poradenství. Věnujeme se pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ducati Owners Group CZ- Věděcko-technický centrum a spolek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů Oblastní sdružení Pardubice

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotně spolupracujeme. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku