Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub vojenské historie MILITES TEMPLI

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Halenkov

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech děti získají nové přátele. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení AMICITIA

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Vzdělávání je připraveno pro všechny členy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Tábor

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Součástí naší činnosti je také poradenství. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Užijte si na našem táboře. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Altblau regiment

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V.T.O.M. - vodácko-turistický oddíl mládeže

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Máme seriozní přístup. Uvítáme Vás při společném setkávání. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický spolek Pardubicka

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Nabízíme Vám i poradenství. Jsme seriozní organizací. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřiška Faustová

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. U nás můžete se seriózností počítat. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Sojka - Společnost pro obnovu jesenické krajiny

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Serioznost je u nás prvořadá. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku