Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Záluží

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Serioznost je u nás prvořadá. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Naše rady vám v mnohém pomohou. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sehaz Příbram

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Zaručíme se za ochotu svých členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HC Berounští medvědi o.s.

Zabýváme se sdružením lidí. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Ochotně spolupracujeme. Jsme tu pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddíl vodní turistiky Pečky

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Jsme místem pro společná setkávání. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK SOKOL Prosetín

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský fotbalový klub Chrudim

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Odpovídáme za serioznost. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel dětí a školy při ZŠ Dvorská Blansko

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Kromě jiného nabízíme také poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Triangl, občanské sdružení pro vzdělávání, kulturu a sport při Gymnáziu Rájec-Jestřebí

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Třtěnice

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Připravujeme různá zájmová setkávání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ SOKOL Lukovany, družstvo

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Zajišťujeme také různá setkávání. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku