Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nezlob a Hrej, s.r.o.

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Zajistíme Vám prostory na hraní tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 1303 MARACAIBO

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ranč u Nandyho o.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Naše organizace je velice ochotná. Přinášíme příležitost k setkávání. Pořádáme různé tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže 7504 ČTVERKA

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Čech

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Jednáme s každým serózně. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Shledejte se s námi na společných setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tour Polihelp, o.s.

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Náš spolek je seriozní. Nabízíme možnost setkávání. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Organizujeme společná setkávání. Náš spolek je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KČT - Klub českých turistů Dobruška

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. V naší organizaci pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šermířské sdružení Harcíři z Rokycan

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl Kletr - Turistický

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Připravujeme i letní tábory. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku