Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český volejbalový svaz

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže 0409 Rokytná

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Přijeďte se podívat i na náš tábor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mercedes & Oldtimer Club o.s.

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Specializujeme se i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KŇOUŘI

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Umožníme vám pravidelná setkávání. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Nabízíme vám různé poradenské služby. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maják Borovany

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 3910 NEZMAŘI

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Vaší jistotou je naše serioznost. Ochotu pomoci Vám zaručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Miletín

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Ochotně spolupracujeme. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM MOHYKÁN

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Serioznost je u nás prvořadá. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzitní sportovní klub Fakulta managementu Jindřichův Hradec

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 3802 - Lotři

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Ochotu pomoci máme na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku