Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HO Matahari

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Nechte se s námi pohltit kuželkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Makov

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Poskytujeme servis včetně poradenství. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské domovy v pohybu

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lhotka

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Organizují se u nás společná setkávání. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz vynálezců a zlepšovatelů

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám také zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nepomuk

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naši politici

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Nabízíme společná setkávání. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Věnujeme se judu - bojovému umění původem z Japonska..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Karlov - Sokol

Zabýváme se sdružením lidí. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČESKÝ ZAHRÁDKÁŘSKÝ SVAZ, územní rada

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Řečkovice

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku