Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů základní organizace Louny - 1

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše instituce nabízí také poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa železniční dopravní cesty

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Plzeň

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sidecar club Praha

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Luňák

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Strakonice, s.r.o.

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Jsme místem pro různá setkávání. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kynologická organizace security dogs

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Na naší serióznosti si zakládáme. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Uvítáme Vás při společném setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automoto klub Chodov v AČR

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Serioznost je u nás prvořadá. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxer klub České republiky, o.s. - Územní pobočka Střední Čechy

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Organizují se u nás společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sajtna Kochánov

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Serioznost je u nás prvořadá. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku