Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Historická letka republiky Československé

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SHIH-TZU Klub ČR

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Panenský Týnec

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Máme seriozní přístup. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, okresní organizace Chrudim

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Zaměřujeme se na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub České republiky Vsetín - město

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů a příznivců moravského teplokrevníka

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace je velice ochotná. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zajistíme pořádání různých výstav. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní ústav odborného vzdělávání v Praze

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Specializujeme se na vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR Územní pobočka Louny

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. K dispozici máme i poradenství. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Felicia a Coupé

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Na naši serióznost se spolehněte. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Organizují se u nás společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub České republiky, územní pobočka Brno

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Organizujeme společná setkávání. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme Vás i na náš tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku