Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Zborovice

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Přijďte na některá naše setkávání. Serioznost je naše druhé jméno. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Drysice

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Zaručíme se za ochotu svých členů. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jinačovice

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naší snahou je provozovat sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Veverské Knínice

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lipov

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Vaší jistotou je naše serioznost. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie tělovýchovných organizací Policie České republiky, svaz policejních sportovních klubů

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Specializujeme se i na poradenství. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Chuchelná

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Vše řešíme ochotně. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport club Havax

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Jsme místem pro společná setkávání. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Kardio Tábor, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Vše řešíme ochotně. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Horní Bojanovice

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Serioznost je naše druhé jméno. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku