Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Slavia Praha - fotbal a.s.

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odbor KČT, Klub Dobrý hospodář Olomouc

Naše sdružení je tu pro lidi. Poskytujeme také službu poradenství. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek mediků českých

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19078 Beskydská 9

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Užijte si turistiku s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český volejbalový svaz

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Iniciujeme společná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Nabízíme vám různé poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže - TOM 4720 HYPERION Plzeň

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Těšíme se na společné setkávání. Odpovídáme za serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česko-německé fórum mládeže o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Zaměřujeme se na společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže České republiky TOM 1309 - Žlutý kvítek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IPMS Liberec

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Našim radám můžete věřit. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR - Turistický oddíl mládeže 4312 Chlapecká Třicítka a Dívčí Dvojka

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Slibujeme Vám seriózní jednání. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku