Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

T.J. Yacht Club Kněžnice

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Naše instituce vystupuje vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Orbita

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. V našem sdružení preferujeme serioznost Poskytujeme poradenství všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota "Třešňový květ" Žlunice

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Jednáme seriozně. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub policie Olympia Kutná Hora

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ronyca

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Oslovte nás i za účelem poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Opatovice

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Rajhradice

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šachový klub Rosice

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Specializujeme se na hraní šachů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Starkoč, o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naše sdružení nabízí i poradenství. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MTB Velichovky

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Slibujeme Vám seriózní jednání. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku