Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel župa Sedlákova

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Náš spolek je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa Moravskoslezská, Ostrava

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Třebovice

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Nenkovice

Vítejte v našem sdružení lidí. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše rady vám v mnohém pomohou. Ochotně organizujeme různá setkání členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Strážovice

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Na naší serióznosti si zakládáme. Zaručíme se za ochotu svých členů. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dubeč

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Naší zásadou je seriozní jednání. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Provozujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bor

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Za kvalitní poradenské služby ručíme. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Adamov - Sokol

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plaveč

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zaměřujeme se na sportovní činnost. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Máme seriozní přístup. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku