Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol, Nemojany

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. V našem sdružení preferujeme serioznost I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Červený Kostelec

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Na naší serióznosti si zakládáme. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Žďárek

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Naše instituce nabízí také poradenství. Shledejte se s námi na společných setkáváních. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bozkov

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Prvořadá je pro nás serioznost. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Olomouc - Neředín

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Umožníme vám pravidelná setkávání. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Řimice

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Praha 9 - Běchovice II

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal. Poskytujeme sportovní činnost. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Veverské Knínice

Zabýváme se sdružením lidí. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Tetčice

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkávání jsou naší prioritou. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. S každým jednáme seriozně. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Doloplazy

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Věřte naší serioznosti. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Organizujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku