Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení HEABC Czech Republic - American Bulldog Club

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro odborně technické zjišťování příčin leteckých nehod

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Achal Teke

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub Petrovice u Karviné

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Našim členům přinášíme možnost setkávání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovatelů zajíců v Čechách a na Moravě

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Seriózní chování je pro nás zásadní. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústřední automotoklub České republiky

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Jsme velice seriózní organizací. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravsko-slezský dobrman klub

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renault club Praha AČR

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Základní organizace chovatelů koček Praha 8

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VW Brouk klub Praha

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Náš spolek je velice seriózní. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Uvítáme Vás při společném setkávání. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku