Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Československý DX klub

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Máme seriozní přístup. Jedině my vám dobře poradíme. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Údlice

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Prioita našeho spolku je časté setkávání. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Central European SAS User Group, o. s.

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Litvínov - Lom

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub zlatokopů

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Pořádáme společná setkávání svých členů. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Svatá

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bonsai klub CZ, občanské sdružení

Zabýváme se sdružením lidí. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Slaný

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Slibujeme Vám seriózní jednání. Organizujeme společná setkávání. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlínský spolek přátel trolejbusové dopravy, o.s.

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Jsme seriozní organizací. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čáslav

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Specializujeme se na oblast poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku