Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Jinačovice

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mělčany

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sobotovice

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Naše organizace nabízí i poradenství. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naprostá serióznost je u nás zajištěna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Majetín

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Záležitosti řešíme s ochotou. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Řícmanice

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Pravidelně se společně setkáváme. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Věci řešíme s ochotou. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Věnujeme se hraní kuželek. Staňte se členy našeho tenisového klubu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Osek nad Bečvou

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. V našem spolku mají všichni společný zájem, a tím je házená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub sběratelů baleného cukru, o.s.

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Prioita našeho spolku je časté setkávání. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Slatiňany

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub cestovatelů

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. V našem spolku se sdružují aktivní paraglidisté. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Veliny

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku