Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Luže

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Jednáme jedině seriozně. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Poskytujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro studium neziskového sektoru

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace je velice ochotná. Umožníme vám pravidelná setkávání. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CKO Harfa

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Odpovídáme za serioznost. Pracujeme poctivě a ochotně. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Čeperka

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Přijďte na některá naše setkávání. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČKK - videoklub Dům armády Praha

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Litomyšl

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Zaměřujeme se na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chilli Chearleaders

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace je velice ochotná. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sloupnice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz tanečního sportu

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku