Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní klub SKI Prostějov

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Naše společnost se specializujeme na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Rudice

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Nabízíme možnost společného setkávání. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Start Janov

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Připravujeme různá zájmová setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Tesla Oldřichovice

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Jednáme s každým serózně. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Zbýšov

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Jsme místem pro různá setkávání. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Jsme odborníci i v poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Tatran Mankovice

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Spálov

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Ochotou rozhodně nešetříme. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Ostrava-Stará Bělá

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Načerpejte nové zážitky na našem táboře. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Sdružujeme všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Boskovice-Orel

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Lubina

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Snažíme se o maximální sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám. Pokud milujete hokej, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku