Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Vysoký Újezd

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Iniciujeme společná setkávání. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sepekov

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Stupno

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Specializujeme se na sportovní činnost. Náš spolek se zabývá především florbalem. Pro naše členy je typické hraní házené. Každý tenisový nadšenec ocení naši práci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Karlovy Vary

Zabýváme se sdružením lidí. Prioritou našeho spolku je serioznost. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Panenský Týnec

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Malá Skála

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Organizujeme sportovní činnost. Přihlaste své děti na tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Příkrý

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Borohrádek

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Najdete u nás i poradenství. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kramolna

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Nabízíme příležitosti k setkávání. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Studenec

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku