Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Kramolna

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Nabízíme příležitosti k setkávání. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Studenec

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Zábřeh

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Nabízíme také poradenské služby. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Zábřeh

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kostelec u Holešova

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kostelec

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Sázíme rovněž na poradenství. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Přijďte si k nám zahrát tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Ivanovice na Hané

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Ochotně spolupracujeme. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hajany - ČOS

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Součástí naší činnosti je také poradenství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravské Knínice

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Blovice

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Naší snahou je provozovat sportovní činnost. Jsme zde pro všechny, kteří milují házenou. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku