Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bridžový klub Praha

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Suchomasty

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodová osada

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Jsme vždy ochotni pomoci. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velký Osek

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Náš spolek je určen pro všechny milovníky gymnastiky. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře. Každý tenisový nadšenec ocení naši práci. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovarské dopravní muzeum, o.s.

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Nabízíme Vám i poradenství. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dřísy

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Seriózní chování je nám vlastní. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Model klub Rovná

Naše sdružení je tu pro lidi. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Nabízíme možnost setkávání. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolská župa Fügnerova

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Ochota poradit je pro nás základ. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Připravíme poradenství na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ace Poker Club - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Vítejte v našem sdružení lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Obraťte se na naše odborné poradenství. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Naše organizace je velice seriózní. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku