Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Ústí nad Orlicí

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení koncesionářů veřejnoprávní televize

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Je pro vás připraveno i poradenství. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Sdružujeme judisty ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Blovice- Sokol

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Snažíme se o provozování sportovní činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Tance se psem České republiky

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. V našem sdružení preferujeme serioznost Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Vedeme oddíl kuželek. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Valcha

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Nabízíme vám různé poradenské služby. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Naší snahou je provozovat sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prosport - cz

Jsme občanské sdružení lidí. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Náš spolek je velice seriózní. Obraťte se bez obav na naše poradenství. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno - Tuřany

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. K dispozici máme i poradenství. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Je pro nás důležitá serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek přátel souboru Radhošť

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Pravidelně se společně setkáváme. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Libochovice

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. S námi získáte i možnost poradenství. Nabízíme možnost setkávání. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace go

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Specializujeme se na oblast poradenství. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku