Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Sokol Tuhaň

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Jedině my vám dobře poradíme. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Svou činnost praktikujeme seriozně. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Prostějov

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Setkávání jsou naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SOKOL Lanžov

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Poskytujeme také službu poradenství. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Pravidelně se společně setkáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dračí legie Pardubice

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní gymnastika Pelhřimov

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Ochotně spolupracujeme. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Military Car Club - Plzeň v AČR

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Rapotice

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WM 2CV 2009-Společnost pro přípravu a organizaci 18. světového srazu

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Prioritou našeho spolku je serioznost. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Dluhonice

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Zaručíme Vám serióznost jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Faraday-spolek pro vědu a kulturu

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Poskytujeme také službu poradenství. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku