Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor, okres Česká Lípa, přísp.org.

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naši členové mají možnost společného setkávání. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Užijte si naše nezapomenutelné tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASociace tom ČR, TOM 21001 S.T.A.N.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Přinášíme také možnost zajištění tábora. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOMINO cz, o.s. - MRAVENIŠTĚ

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Součástí naší činnosti je také poradenství. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Přátelé evropských vrcholů

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme klub aktivních turistů. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Spoléháme se na serioznost. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Nabízíme poradenské služby bez úplaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Sokolov

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení loutkového divadla Kopřivnice

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Nabídneme vám ochotu při každém jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skalní záchranná služba v CHKO Broumovsko

Naše společnost je občanským sdružením lidí. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dřeváček, o. s.

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Jsme seriozní organizací. Naši členové se věnují vzdělávání dětí. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Polička

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Naše instituce nabízí také poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku