Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Kvalitu v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky naleznete právě u firem z naší databáze, jejichž přehledný seznam jsme vytvořili právě pro vás. Záruka profesionality v oblasti Sportovní, zábavní a zájmové spolky je tak zajištěna.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Česká Třebová

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Záležitosti řešíme ochotně. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Připravujeme také tábory. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Kladno

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Na naší serióznosti si zakládáme. V našem spolku si zakládáme na ochotě. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naše sdružení pořádá i dětské tábory. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Olešnice

U nás pořádáme akce sdružující lidi. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Lukavice

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Pořádáme společná setkávání svých členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Staré Město

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Spolehněte se na naše seriózní chování. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Zahrajte si u nás tenis jen pro radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Silůvky

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Jednáme s každým serózně. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Přijďte na některá naše setkávání. Sdružujeme všechny zájemce o tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Jimramov

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Krekova

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naše organizace je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Jednou z našich předností je ochota. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Krmelín

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Provozujeme sportovní činnost. V našem sdružení se věnujeme házené. Tenis je hlavním bodem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku